Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, pora zebrać nieco większą grupę :) wszystkich motocyklistów z #warszawa i okolic chętnych na wspólną przejażdżkę proszę o pisanie kiedy macie czas - mamy zamiar się spotkać w weekend, tylko trzeba wybrać termin dogodny dla wszystkich. Na pewno jest nas na mirko więcej niż czwórka :D

Zapraszamy na wszelkich motocyklach, o dowolnych pojemnościach, niezależnie od zrobionego dotychczas przebiegu - pod tym względem jesteśmy bardzo zróżnicowani :D

Obserwujcie tag #motowarszawa

Wołam @kiernek @Janusz_Polak @Ineptus @bocznica @Mateista @SzlachcicPolny

#motowarszawa #motocykle #motocykl #pokazmotor

Pisać kto chętny, muszę wiedzieć kogo później wołać do ustalenia szczegółów :)
trysekcja - Dobra Mirki, pora zebrać nieco większą grupę :) wszystkich motocyklistów ...

źródło: comment_sZEsUPojDDfvj8uE6b3Ne6kz4fVWQHSJ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@kiernek: zablokowane 50 zaliczają się jako "motorowery" chyba :) chociaż ja tam nie mam nic przeciwko, ale można się jakoś inaczej umówić, żeby nie spowalniać bardzo tempa (ja robię to wystarczająco :D)

@bocznica: ok, Ty już jesteś na spamliście ;)

@Lukas77986: dopisuję do listy :)
  • Odpowiedz
@trysekcja: Dzieki za zawolanie. :) Jesli chodzi o mnie i @nielubiecie to jestesmy chetni i poza przyszlym weekendem oraz 12-13 lipca chyba na razie zadnych planow. Ale to sie moze zmienic jeszcze wiec w razie jakichs ustalen wolaj. :) @Tymi niech sie sam wypowie. :p
  • Odpowiedz
@trysekcja: Hmm... Mogę w weekend gdzieś podskoczyć jak nie będziecie mieli w planie mknąć niczym wiatr przez wioski. My z Rudą i plecaczkiem lubimy sobie spokojnie spacerować i napawać się pięknem z siodła :D
  • Odpowiedz