Wpis z mikrobloga

Mirki, jak się zmotywować do pracy w domu? Często za dużo rzeczy mnie rozprasza i nic nie potrafię zrobić i np 5minut pracuje i 20 minut przeglądam internety, a to nie jest mi na rękę, bo dostaję kasę za projekt.

Deadline'ów się trzymam, no ale wszystko robię na ostatnią chwilę i męczy mnie taki stan rzeczy, macie jakieś sprawdzone metody co z tym fantem zrobić?

Zdarza się, że rzecz którą jestem w stanie zrobić w 5-6 godzin potrafię wykonywać 14h i w ten sposób muszę rezygnować ze snu + dostaje mi się po dupie przez stres.

#webdev #motywacja
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ozzie: Tak, bardzo prosty. Kiepska praca, kiepska płaca lub utrata klientów, a dla różowego paska kasy na kosmetyki i SPA ;)

Ale to już zależy od Waszych relacji, nic mi do nich ;)
  • Odpowiedz
@D3lt4: Są śmiesznie proste, ale są bardzo prawdziwe, właśnie dlatego to wkurza, że to niby jest takie proste, a jednocześnie takie trudne.

FOMO mnie dotyczy i jest to straszne, jestem świadomy, że muszę to zwalczyć, byłem wcześniej świadomy tego istnienia, ale.. no właśnie ciągle ale.

POMODORO -> aktualnie już 2 cykle z nim przeszły pomyślnie, więc świetne to cudo. Niby 25minut skupienia, ale efekty duże i ciągle jak patrzę 'o, jeszcze tylko %zmienna minut do końca i mała przerwa!
  • Odpowiedz