Wpis z mikrobloga

@papiez_: Masz bardzo wąskie horyzonty albo jesteś ignorantem. Porter z sokiem to świetne połączenie jedyne w swoim rodzaju. Przejedź się do browaru w Żywcu tam ci poleją takiego smacznego zimnego prosto z kega z soczkiem () Ucięło mi komentarz w wyniki awarii... Nie zgadzać się a wyklinać i obrażać to co innego więc nie kozacz z poziomem bo reprezentujesz ten od kloszarda spod sklepu.
@papiez_: I tutaj pokazujesz swoje wąskie horyzonty bo "trzeba coś poświęcić". Ale delikatne złamanie goryczy portera + dodanie mu lekko owocowej nuty +brak zauważalnego wzrostu słodkości jaki występuje przy piciu jasnych piw z sokami daje świetny efekt. Ale ty już tego nie potrafisz sobie wyobrazić bo "NIE ( ͡° ʖ̯ ͡°)"
@Sherrax: to portery są goryczkowe? bo nie zauważyłem. dla mnie są słodkie :) tu nie ma co dosładzać. jedyne co może poprawić smak porterowi to długie leżakowanie, ale to tylko przy wysokim ekstrakcie początkowym. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@BJXSTR: Nie jestem ekspertem od piwa ale mają bardzo wyrazisty smak który świetnie pochłonie ewentualny dodatek. Ale piwko za piątaka jak dla mnie spokojnie można poddawać różnym eksperymentom.