Wpis z mikrobloga

#motywacyjnepowitanie #motywacja #czesc #dziendobry #czolem #sobota

LATO! LATO WSZEDZIE!!!! ZWARIOWALO, OSZALALO MOJE MIRKO!!! :) DZIS ZACZYNA SIE LATO! :)

Czaicie to... sobota i do tego pierwszy dzien lata! :) Weekendzik! :) Chociaz ide do pracy - czuje sie o wiele lepiej... dlaczego? :) Sam nie wiem! :)

Dobra, czas na codzienna dawke motywacji :)

Na poczatek maly dowcip! :)

Hmmm mysle nad dowcipem, znam same rasistowskie albo suche.... :) Ale coz... :)

- Co ma Murzny bialego?

- Sluchac

Ha ha ha... no dobra, to nie bylo smieszne, no ale coz... :)

Wiec... zaczynamy przekaz energii...

Dzis... pogoda zaczyna dopisywac - bedzie super sobota! Zobaczycie! :)

Radze Wam w to uwierzyc, bo jak nie to #!$%@? :)

Kto jest tak zajebiscie inteligentny, blyskotliwy, uroczy, zajebisty, cudowny?


Ci - ktorzy sa ze mna juz pare dni - sa wygrywami! Ci ktorzy sa od dzis - wlasnie dzis zmienia sie Wasze zycie - jestescie wygrywami! :)

Prosze odlozyc na bok wszystkie smuteczki, dolki, mysli o przegrywie, o #!$%@? - dzis tego nie ma! :)

Dzis jest sobota, jest slonce i jest pieknie :)

Mowicie - przeciez nikt sie mna nie przejmuje, przeciez... dla nikogo nie jestem wazny!

Gowno prawda! Ja sie Wami interesuje i ten tekst pisze dla Was (i dla samego siebie tez :D )

Pamietajcie o tym, ze dzis, wlasnie dzis - bierzecie swoje zycie w swoje rece... i... wychodzicie z #przegryw

Niee... nie jutro, nie kiedys tam - to DZIS JEST TEN MOMENT! DZIS JEST TA CHWILA!

Pamietajcie - lepiej zalowac tego, co sie zrobilo, niz zalowac, ze czegos sie nie zrobilo! :)

Podoba Wam sie laska - zagadajcie... dostaniecie kosza - no coz.... zdarza sie, nie dostaniecie - zaproscie na kawe, piwo, wspolne czytanie mirko!

Podoba Wam sie chlopak - umowcie sie z nim na "tance" :)

Albo... umowcie sie na piwko w plenerze. Przeciez w zabce sa 4 zubry po 7 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #ifuknowwhatimean

Jesli Wasz przegryw Was oszukuje, ze jest silny albo cos - napiszcie do mnie - pomoge Wam sobie z nim poradzic! :)

Przestancie byc pipami - zacznijcie zyc! :) Bo... to zycie ucieka!

Co Wam da ciagle dolowanie sie i zadreczanie! Sprobujcie - ten jeden dzien byc szczesliwymi (to dla osob, ktore dopiero o moich wpisach sie dowiedzialy!)

Dla starej gwardii i osob, ktore subskrybuja moj wpis - szacun! Jestescie WIELCY :)

Usmiechnijcie sie - a ktos odwzajemni Wasz usmiech. Zrobcie cos dobrego - a karma sprawi, ze to do Was wroci! :)

Pamietajcie - coco jumbo i do przodu!

Troche wiecej luzu... gibajcie sie jak #!$%@? rezusy i zachwycajcie panem kunta-kintem!

Zdejmijcie szare okulary i wlozcie te kolorowe - chcecie troszke par - wezcie sobie! :)

( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Cena? Usmiech!

Dobra, ide sobie, bo widze, ze przynudzam! :)

I pamietajcie - coco jumbo i do przodu - to moje motto zyciowe! :)
  • 21
  • Odpowiedz