Wpis z mikrobloga

http://media2.pl/media/112111-Czubaszek-Holland-Linda-Rogucki-na-Przystanku-Woodstock.html

Niech Środa już przygotowuje się na masakrę i sranie w majty. Do feministek nie mam żadnego szacunku.

Przy serii pytań mógłbym ją pocisnąć solidnym arsenałem argumentów słownych przeciwko lewactwu, jeszcze to przemyślę (jest czas), ale myślę, że i inni tam przyjdą i ją pocisną rozsądnymi argumentami i ja nie będę musiał nawet iść.

#woodstock #lewactwo
  • 10
@Axelio: Serio, poszliśmy tam w 20 osób i szybko uciekliśmy, wiesz czasem jest tak że warto posłuchać nawet jak się z kimś nie zgadzasz. Ale tutaj nie dało się słuchać, krzykaczka. Taka baba z targu.
@Axelio: Możemy sporządzić jakąś wykopową listę niewygodnych pytań dla Środy. Na pierwszy ogień powinny pójść parytety, które de facto dyskryminują kobiety i przyznają, że są gorsze od mężczyzn i trzeba je traktować w specjalny sposób.
@Aleksander_Newski: No to sporządźmy.

Dla mnie 1sze co się nasuwa to dlaczego wszystkie feministki są brzydkie oraz dlaczego skoro chcą być takie wojownicze to nie wezmą szafy 3-dzwiowej albo pralki, lodówki i nie wniosą ich na 8sme piętro w wieżowcu, tylko proszą faceta?
Mój pierwszy przystanek Żary 1998r, ostatni Kostrzyń 2006r.Kiedyś takiego gówna nie było albo nie widziałem. Tylko cipki, muza i alko. W tym roku pojadę obcykać Jolkę Fraszyńską.