Wpis z mikrobloga

Tak bliski jest ten dzień, o którym niegdyś śniłem, czerw toczył moją krew, a ja ciągle marzyłem! Z pogardą spojrzę w twarz tym, którzy mnie niszczyli, zapłatą będzie śmierć, ja liczę wasze winy! Zamienię swą gitarę na karabin maszynowy, smiesz drwic sobie z Korwina - co teraz #!$%@? zrobisz!? Śmierć to jest mój wyrok, nadeszły nasze czasy: świt kontrrewolucji - Libertaryjskiej Rasy! Nadszedł czas rynkowej dominacji Biala piesc w imieniu naszych racji Złota blask od dzisiaj już na zawsze Peruna Młot - zmiażdży wszawą czaszkę! Za każdą złotówkę zdartą ze mnie, synek za kłamstwa i oszczerstwa wymierzone w rynek, komunistyczny łagr i czasy zniewolenia, socjalistyczny chłam i czasy upodlenia. I gdy pewnego dnia usłyszysz w dali strzały: To właśnie Dzień Sznura - to my do was strzelamy! Zapłonął wielki stos i nigdy już nie zgaśnie. Kontrrewolucji ramię - PRAKSEOLOGIA WŁAŚNIE! Nadszedł czas prawicy dominacji Biala piesc w imieniu naszych racji Lewactwa krew z ulic niech nie zniknie Peruna Młot - Combat KORWIN MIKKE!!!

http://youtu.be/ibL3DTqXR2g

#kelthuz #bialapiesc #muzyka #cover
  • Odpowiedz