Wpis z mikrobloga

Aleksander newski - student informatyki pierwszego roku, znawca życia i ludzkich problemów. Wybitny ekonomista, prawnik i socjolog. Teoretyk biznesu i prawa podatkowego. Wielokrotnie skutecznie doradzał ludziom co powinni zrobić ze swoim lewackim życiem, by zaczęli mieć pieniądze i rozwijali się tak jak on. Obecnie jesteśmy świadkami jak nasz młody geniusz wyjaśnia ludziom kim są jeżeli w dużych wojewódzkich miastach zarabiają mniej niż 3000 netto. Z niecierpliwością czekamy, aż nasz bohater złoży swoje pierwsze zeznanie PIT - 36. Jego mądrość (podobno zaczerpnięta z samego bloga JKM, którego jest entuzjastą) wskazuje, że kwota, która wykaże nie zmieści się w POL TAXIE. Jak przystało na młodego liberała i piewce wolności Aleks poblokował połowę użytkowników wykopu, by przypadkiem ktoś nie próbował zburzyć jego projekcji.


http://www.wykop.pl/wpis/8480400/nieskonczona-szydera-z-ludzi-ktorzy-utrzymuja-ze-d/

#neuropa #4konserwy #bekaznewskiego
  • 22
  • Odpowiedz
słowa prawdy muszą mocno piec


prymitywnych ataków personalnych


internetowe zera i dzieciarnia.

Aleksander "Hipokryta" Newski :)
  • Odpowiedz
@fir3fly: Nie wiesz jak wygląda atak personalny, prawda? Zastanawiające skoro to wasz główny argument.

@Kapoan: Przyzwyczaiłem się już do neuropejskiego szamba. Chociaż takich personalnych argumentów jeszcze nie wypluwano. Widać, że kogoś musiały bardzo zapiec moje słowa prawdy :).
  • Odpowiedz
Zastanawiające skoro to wasz główny argument.


@Aleksander_Newski: mój nie, przykro mi, pudło. Nie musisz mi pisać per "wy", to już nie te czasy, żeby się tak do starszych od siebie zwracać :).

Idź się przejdź, odetchnij trochę, dobrze Ci zrobi :).
  • Odpowiedz
Nie musisz mi pisać per "wy", to już nie te czasy, żeby się tak do starszych od siebie zwracać :).


@fir3fly: Właśnie dlatego nie wymagam tego od 85% neuropejczyków. Idę wraz z Zeitgeist'em :)

mój nie, przykro mi, pudło.


@fir3fly: Pamiętam coś raczej odwrotnego.

Idź się przejdź, odetchnij trochę, dobrze Ci zrobi :).


@fir3fly: A dziękuję za troskę. Właśnie zaraz będę musiał wychodzić :).
  • Odpowiedz