Wpis z mikrobloga

To już przechodzi ludzkie pojęcie.

Nie żałuję, że zagłosowałem na KNP, dalej będę na nich głosował, ale do #!$%@? nędzy. Korwin przekracza bariery absurdu i coraz bardziej skłania mnie ku przekonaniu, że to 7% to wypadek przy pracy i koniecznie chce teraz zbić to poparcie do kilku promili. Czas na zmianę prezesa, mam nadzieję, że ludzie w #knp to widzą i będą powoli odsuwali #krul od prezesury.

#4konserwy #prawicarazemalenietymrazem
  • 13
@GdzieJestBanan: Wiesz Korwin ma swoje lata. Więc myślę, że za jakiś czas i tak będą musieli z obowiązku powołać nowego prezesa. Ale ciężko powiedzieć, jak to się bez JKM by potoczyło później...
@Mrboo: @MajkiFajki: Masakrowanie lewaków było zabawne przez jakiś czas - do momentu, kiedy Korwin przestał się wypowiadać z sensem.

Chodzi mi zwyczajnie o to, że JKM, zamiast zbić kapitał polityczny na tej aferze, robi coś zupełnie odwrotnego, czasami mam nawet wrażenie, że w pewien sposób popiera JE Tuska.

Szanuję Korwin-Mikkego za jego retorykę, za większość jego poglądów i to, że przez tyle lat twardo obstaje przy swoim.

Mimo tego, że
@GdzieJestBanan: Chodzi o argumenty podpierające Twoją tezę - bo na razie wypowiadasz się z pozycji autorytetu.

Oto moje argumenty: Według mnie to dobrze, że JKM nie upodabnia się do PISu. JKM buduje wizerunek uczciwego wyważonego polityka, którego osąd nie zmienia się w zależności od sytuacji politycznej.

Oto przykład: https://www.youtube.com/watch?v=IxsDX3eUfsQ Julia Pitera mówi co innego gdy sprawa dotyczy PO, a co innego, gdy opozycji.

Tu z kolei JKM o Wiplerze: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/korwin-mikke-z-wiplerem-pijackie-wybryki-sie-zdarzaja-politycy-rozpoczynaja-wspolprace,406211.html

Jestem
@GdzieJestBanan: Ale ja też wolałbym by był ktoś inny niż Korwin. Zresztą nieraz partie tego typu co KNP zmieniały coś we władzach i dzięki temu rosło poparcie. Gdy córka Le-Pena obejmowała stery po Ojcu postanowiła zmienić wizerunek partii, pozbyła się ekstremistów i oszołomów - niestety też skręciła w lewo bardziej na gospodarkę, ale też potrafiła poprawić wizerunek FN.

Zaś co do ewentualnej sytuacji, że nie wiadomo jak się potoczyłoby później bez
@kunajk: Oczywiście masz rację, szanuję to, że Janusz nie jest chorągiewką.

Tylko problem w tym, że budowanie takiego wizerunku nie spowoduje wzrostu poparcia. Ludzie tego nie rozumieją i będą głosować na bajkopisarzy. To nie jest kwestia tego jakie JA mam zdanie na ten temat. Może mi się taki wizerunek 'Krula' podobać, bądź nie - nie zmienia to faktu, że rozumiem p. Janusza. W przeciwieństwie do większości społeczeństwa. Może się mylę, ale
@GdzieJestBanan: bua ha ha ha ha, jakby nie krul to byłoby gówno a nie 7%,

RN miał 1,5% a ma tak zachwalanego Bosaka, który jak Kjanu Riws w Matrixie - i co podczas wyborów - ch... dupa i kamieni kupa.

a bardziej mnie #!$%@? stwierdzenie że ludzie w KNP to widzą, bua ha ha ha ha, pewnie dlatego na ostatnim konwencie dali mu najwięcej głosów w absolutorium i stwierdzili, że nie