Wpis z mikrobloga

To zdjęcie przejdzie do historii. Nie mam złudzeń, że to totalna kompromitacja organów ścigania i władz państwa. Mam nadzieję, że dojdzie do przyspieszonych wyborów. Jednocześnie mam też cholerny dylemat, bo nie ma na kogo głosować. Tym samym obawiam się, że zamienimy siekierkę na kijek (PiS), albo - co gorsza - z siekierką zostaniemy, tylko inną (PO pod przywództwem Schetyny).

#jakzyc #corobic #aferapodsluchowa #polityka
W.....I - To zdjęcie przejdzie do historii. Nie mam złudzeń, że to totalna kompromita...

źródło: comment_n16irvK7amPf3gGjhdM8G5OrSOuUVO4c.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Sicamber: Zajebiście. Tyle, że mnie demagogiczne hasełka nie obchodzą. "Chrześcijańskie wartości" i "obniżanie podatków". Jeszcze może sto milionów dla każdego obywatela i tysiące mieszkań? :)
  • Odpowiedz
@nofink: jak rządzili to znieśli podatek spadkowy i jeszcze jakiś. Nawet Wipler miał epizod w PIS, bo wierzył, że coś da się z nimi zrobić.

Na chwilę obecną W OGÓLE możliwe są tylko takie koalicje (PSL nie wchodzi według ostatniego sondażu) - PO-PIS, PO-SLD-KNP, PIS-KNP, PIS-SLD. Także PiS z KNP to jedyna opcja jako może mieć miejsce, bo ani PiS ani KNP do SLD się nie przyłączy.
  • Odpowiedz
@praczka-ubijaczka: Typowy PiSowiec jesteś anty PiS idź głosować na towarzysza Tuska. Nie rozumiesz że PiS z Jaro i Macierewiczem na czele nie trafia do ludzi bo wypowiedzi mają jakie mają. Jak Lechu żył było to jeszcze stonowane ale po katastrofie zaczęła się psychoza. To Jaro sprawia że większość na nich nie chce głosować.
  • Odpowiedz
@praczka-ubijaczka: I jak się skończyła?

OK, załóżmy, że na fali obecnych wydarzeń mamy ogólną chwilową zgodę i udaje się sklecić taką koalicję. I jak myślisz jak długo ona przetrwa? Ja obstawiam, że do pierwszego głosowania nad propozycjami nowych zasiłków, albo innych podobnych propozycji.
  • Odpowiedz