Wpis z mikrobloga

Jak mnie irytuje aplikacja wykop na iphona. Jak otwieram jakikolwiek filmik z youtube, to yt mi każe mi instalowac aplikacje youtube. Recepta? #firstworldproblems
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patrol220: Dlaczego uważasz że utrudniają? :)

@editplus: Tacy ludzie jak Ty niszczą dobre imię andoridowców, współczuję Ci strasznie tego jaki jesteś, mam nadzieje, że kiedyś zmądrzejesz i nie będziesz musiał pisać "zmień telefon" "mój telefon jest lepszy" żeby się dowartościować.
  • Odpowiedz
@kicioch: Ech, czytałaś to o tej pamięci masowej? Przedstawię to innaczej, podpinasz androida pod komputer, nieważne czy windows, linux czy inna pierdoła i jest, działa, da się przesyłać pliki, podpinasz sobie ajfona pod komputer i ni ma, zainstaluj ajtunes, a nie daj bóg miałabyś linuxa.
  • Odpowiedz
@Patrol220: No, ale coś co dla mnie jest przydatne, nie dla Ciebie... skoro chcesz mnie i innych przekonać, że android jest dla nas lepszy i powinniśmy zmienić telefon na ten z androidem to znasz nasze potrzeby i wiesz czego oczekujemy od telefonu, czyż nie? :)
  • Odpowiedz
@Patrol220: Tobie, w sensie co wg Ciebie jest dla nas złe w tym telefonie :P Póki co to nie wymieniłeś nic co jest dla mnie przydatne, więc czekam dalej - dlaczego powinnam zmienić telefon?
  • Odpowiedz
@kicioch: Tethering to udostępnienie sieci dla drugiego urządzenia, np masz sobie urządzonko i tam włączone połączenie 3g, włączasz sobie tethering, a potem np na laptopie podłączasz się do tego urządzonka przez wifi i możesz sobie korzystać z sieci 3g włączonej w urządzonku.
  • Odpowiedz