Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: Nie mam ołtarzyka ani zwyczaju zapalania świec, ale uważam, że należy pamiętać o ludziach którzy życie poświęcili ojczyźnie (a nie tylko rządzącym pracodawcom). Swoją drogą żałosny komentarz z twojej strony — mogłeś już sobie darować.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Mam prawo pamiętać, mam prawo przypominać. Ty masz prawo mnie zignorować. Ale korzystanie z tego prawa w sposób tak głośny, niestosowny i nieuprzejmy jest po prostu żenujące. W „faszystowskim” stylu sugeruję spalić się ze wstydu za ogólnopojętą podłość, chamstwo i brak taktu.

To jest mój wpis. Jeden z wielu, który nie narusza regulaminu tego serwisu. Jeżeli ci się nie podoba to śmiało możesz dodawać na #czarnolisto zarówno mnie
  • Odpowiedz
@sidhellfire:

Mam prawo pamiętać, mam prawo przypominać. Ty masz prawo mnie zignorować.


I mam prawo mieć ten temat w dupie, a ty nie masz prawa mnie za to krytykować. Niestety, twój pierwszy komentarz jest roszczeniowy.

Ty masz prawo mnie zignorować. Ale korzystanie z tego prawa w sposób tak głośny, niestosowny i nieuprzejmy jest po prostu żenujące.


Myślałem, że zrozumiesz moją krótką wypowiedź, z której płynie następujący wniosek - co jest ważne
  • Odpowiedz
@Luka_Wars:

I mam prawo mieć ten temat w dupie


Totalnym novum dla mnie jest chamska krytyka jako manifest obojętności. Jeżeli poczułeś się urażony moim „roszczeniowym” tonem wpisu to chyba coś jest na rzeczy.

Myślałem, że zrozumiesz moją krótką wypowiedź, z której płynie następujący wniosek - co jest ważne dla ciebie, nie musi być ważne dla ogółu społeczeństwa.


Myślałem, że rozumiesz jak działa Mikroblog. Mikro Blog. Myślałem, że nie jesteś pospolitym
  • Odpowiedz