Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz zapytam, bo w ostatnim wpisie nie dostałem konkretnej odpowiedzi na pytanie JAK ZACZĄĆ Z WEBDEVEM? Podstawy Pascala, C#, C++, Lua Javy ogarniam, ale z pisaniem stron nigdy nie miałem styczności. Jak możecie, to wskażcie mi chociaż języki, od którego dzisiaj warto zaczynać, chociaż bezpośrednimi linkami do dobrych tutoriali lub książek też nie pogardzę.


#webdev #programowanie
  • 17
  • Odpowiedz
temat webdevu to dość dynamiczna dziedzina i wolę uniknąć uczenia się archaizmów, a zacząć od razu od rzeczy, których się teraz używa


@Cooff: Tak, to jest tak dynamiczne zagadnienie, że zanim skończysz czytać wpisy tutaj to już będą nieaktualne.
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@msq: nie ma dnia bez gównoburzy o php na mirko :D

Najlepsze jest to ,że jakby zebrać wszystkich webdevów z mirko to okaże się ,że ci od php zarabiają najlepiej i mają ciągle pracę a nie od święta :D
  • Odpowiedz
jakby zebrać wszystkich webdevów z mirko to okaże się ,że ci od php zarabiają najlepiej i mają ciągle pracę a nie od święta :D


@fotexxx: jakies statsy czy twierdzenie z dupy?

A całe mirko zdaje sobie sprawę, że poświęcając karierę programisty na rzecz kodowania w PHP można utrzymać siebie i rodzinę, dlatego ten ból :>
  • Odpowiedz
A całe mirko zdaje sobie sprawę, że poświęcając karierę programisty...


@aseeon: Wiekszosc ludzi zarabiajacych na zycie w ten sposob wyszla juz mentalnie z epoki gimbazowatych dowcipow i leje cieplym moczem na takie napinki :)
  • Odpowiedz