Wpis z mikrobloga

Tak gdzieś od tygodnia przewija się aferka z tym Bogusiem-Frogusiem.

Z jednej strony - faktycznie obnaża bezradność policji, pewnie też to, że z plecami można więcej.

Ale, przypomniała mi się historia sprzed paru lat, klasa 3 technikum. Kolega dostał motocykl, siedział, oglądał filmy na jutubie z motocyklami w roli głównej, jakieś wyścigi - w cholerę mocno się tym jarał. I szalał na tym swoim motórze. Każdy mu mówił, żeby się ogarnął, bo nawet prawka nie ma i, że źle się to skończy. Ale on był tak zafascynowany tymi swoimi idolami na dwóch kółkach, że dalej szalał jak idiota.

Pewnego dnia nie przyszedł do szkoły, kolega do niego zadzwonił

-Gdzie jesteś?

-W szpitalu, miałem wypadek tak jak mówiliście!


I sobie tak myślę, że niby selekcja naturalna, ale jednak taki boguś to oprócz tego, że sam może na kimś się kiedyś rozbić i zabić jak umiejętności zawiodą, których nie można mu odmówić. To zdecydowanie pojawi się dużo takich "będę jak Boguś". To głupie.

#sadstory #rozkminy #bogus #bogusbmw
  • 5
I sobie tak myślę, że niby selekcja naturalna, ale jednak taki boguś to oprócz tego, że sam może na kimś się kiedyś rozbić i zabić jak umiejętności zawiodą, których nie można mu odmówić. To zdecydowanie pojawi się dużo takich "będę jak Boguś". To głupie.


@biuna: teraz powiedz mi proszę co autor miał na myśli, bo nie widzę tu żadnego sensu
@Magik_Antonio: No, że ten mój kolega to taka selekcja naturalna i ci co się roztrzaskają pod wpływem Bogusia też. I że pomijając to, że mają to na własne życzenie, przez ich głupotę jest to głupie i bezsensowne.