Wpis z mikrobloga

@Banri: Filmy mnie nie interesują. Zresztą Ghbli dopiero w tym roku swój pierwszy serial dla dzieci robi "Ronja the Robber's Daughter". A po drugie musi być dubbing i dostępne w Polsce.
@Banri: - Czarodziejka z księżyca

- Superświnka

- Pokemony

- Digimony

Potem już bijatyki

- Szaman King

- Naruto

- Bleach

- Dragon Ball

Na pewno są odpowiednie dla szesciolatka xD Prawie wszystkie te tytuły są pokręcone.
@Jariii: Nie decyduj za dzieci co jest dla dzieci:P Btw. ogólnie w tej chili chyba nie ma już bajek, znaczy nie są wydawane bajki tego typu jakie byś chciał. Wszystko jest w pewnym stopniu walnięte.
@Luka_Wars: Dobra nie chce mi sie z toba pisac o farmazonach. Podaj mi tytuly seriali z dubbingiem dla dzieci. Zaznaczam dla dzieci a jak nie to nie zawracaj mi glowy glupotami o puentowaniu przemyslu.
@Jariii: A co ma dubbing do rzeczy? Ty chyba nie wiesz o czym piszesz :) Dubbing nie jest skierowany do grupy docelowej tylko próbą odzwierciedlenia dialogów postaci w bardziej znanych nam realiach. Dubbingowany był między innymi Iron Man i Avengers i nie są to raczej filmy dla dzieci.
@Jariii: Czyli polska telewizja jest dla dzieci, ponieważ wszystko jest z dubbingiem lub lektorem? Puknij się w łepetynę :)

Każda produkcja USA, łącznie z horrorami, jest dla dzieci, ponieważ aktorzy wydają z siebie głos? Jesteś jakimś miłośnikiem kina niemego?