Wpis z mikrobloga

@normanos:

1 - czy ja wiem czy takie luksusy? pokój jak pokój, hotel/centrum kongresowe jakich wiele

2 - wygodny sen przekłada się na lepsze wchłanianie wiedzy. Na 4Dev trafiłem na ostrych balowiczów za ścianą i dopiero 3 telefon na recepcję pomógł... A budzenie o 2 w nocy nie jest zbyt przyjemne mając za sobą męczącą podróż i długi dzień przed sobą.

3 - różnica w cenie niewielka, a przynajmniej nikt mi
@Diabl0: my znowu wzieliśmy **, nie było sensu dopłacać skoro i tak pół nocy bedziemy na korytarzu, a dwa, te gorsze są niżej, a mi się nie chce potel latac na 4 czy 5 pietro. wole mieć bliżej ;)
@normanos: Nie byłem w zeszłym roku więc nie wiem co jest na miejscu ani gdzie są jakie pokoje.

Swoją drogą nie ma tam żadnego baru czy chociaż lobby żeby posiedzieć wieczorem zamiast hałasować na korytarzu?
@Diabl0: wieczorem to chyba na 5 czy 6 jest bar, ale potem zostają tylko takie łączniki między korytarzami. Ten ośrodek jest ogromny więc możesz iśc kilka minut z najdalszego miejsca na piętro z wykładami. Jak jesteś delikatny pod względem dźwięku to sugeruje się w coś zaopatrzyć bo przy tej ogromnej liczbie ludzi to nawet choćby nikt nie balował to samo łażenie i darcie japy cię obudzi - chocby od strony balkonów.
Pobierz normanos - @Diabl0: wieczorem to chyba na 5 czy 6 jest bar, ale potem zostają tylko t...
źródło: comment_Nb4xbnIhGndDNM66wMseJG6D0BEEMqDN.jpg
@Diabl0: w * będziesz miał bardziej normalnie, w to aż gały wychodzą, że to sie jeszcze uchowało ;) Normalnie bym nigdy tego nie wziął, ale na phpcona styka. Raz wrócilismy o 6:10 a o 8 mnie ściągali na śniadanie więc nie bede dopłacał za 2h snu kiedy mi i tak wszystko k* jedno :)