Wpis z mikrobloga

#mirkoligaps3 #ps3 #ps4

Ogólnie grając w alpha #destiny muszę stwierdzić, że jest to fajny shooter. Faktycznie, nie widać po nim żadnego hiciora jak to określił @Zioman ale nie wynudzisz się tak jak przy #battlefield #hardline gdzie udajesz policję rozpieprzając pół miasta w pogoni za dwiema teczkami.

Czuć podobieństwo do #borderlands2, ale tylko w pozytywnym aspekcie. Szczególnie, że "pierwowzór" strasznie mnie nudził.

Pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Grajcie w tą alphe i oceniajcie. Głównie po to, aby przyćmić betę battlefielda ;-)
  • 11
@jarbi: @Liquid_Snake: @maciekpod: Ktoś kiedyś powiedział że przy takim budżecie (500M$) ta gra będzie hitem który zgniecie każde MMO z rynku albo crapem. Bordery w stylu MMO jeszcze by się sprzedały bo mają świetnych NPC ale czy Destiny podoła ? Nowe marki nie przyjmują się tak dobrze jak można by sądzić i a wynika to głównie z głodu next-genowego a nie jakiś ciekawych pomysłów na rozgrywkę. System Seller ?
@Primoza: wszystko zależy głownie od flow gry. Podczas tej alphy czuje większa frajdę niż w borderach. W końcu można powiedzieć, ze to tylko krótki wycinek gry. Nie zmienia to faktu, ze gry w premierę nie kupie. Bardziej ostrze zeby na ac:unity ;)
@jarbi: nie grałem w IV ale słyszałem tylko zachwyty więc zagram na pewno ale nie na PS3 bo bez sensu jest grać w gorszą wersję skoro kiedyś za groszę albo i w plusie będę miał lepszą a teraz i tak mam w co grać.
@jarbi: no więc właśnie, po co się męczyć, są gry w które nie pogram na PS4 takie jak np. Beyond czy MGS4 ;) więc gram sobie teraz a później pogram w te ładniejsze wersje na PS4, nie mam ciśnienia na PS4 ale to się może zmienić przy MGSV:PP.