Wpis z mikrobloga

co za #patologia na tym wykopie... Taki pan Newski pisze jakieś urojenia Stake ma z niego niezłą beke, która pulsują inni użytkownicy (pierwszy komentarz), ale zacny pan Newski usuwa go bo... tak... Stake po tym pisze całkiem zgrabny ironiczny komentarz, Mniejsza już o #gownoburza pod tym wpisem, ale pan Newski postanawia zgłosić posta moderacji i wytoczyć wojne #neuropa #lawaki i #kazdyktoniemyslijakja tworząc #listanewskiego na której są najgorsi 'pieniacze' Łykopu... tu już nawet nie jest zabawne, to jest już poziom powyżej którego normalnie rynce opadają.

Pisze te #gorzkiezale bo większość prawicowców na wykopie to pieniacze, nie mający kszy poczucia humoru i dystansu do samych siebie. A szkoda bo sam mam prawicowe poglądy, a osób z prawej strony z którymi mógłbym spokojnie wyjść na piwo mógłbym policzyć na palcach jednej ręki.


#tysiacurojennewskiego #newskicontent #wiecejtagowniepamietam
staszko90 - co za #patologia na tym wykopie... Taki pan Newski pisze jakieś urojenia ...

źródło: comment_073kIZhK254t6sbm9kdSOlTmzyEbJ6yk.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@spatsi: to tylko gorzkie żale ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiedziałem że jest tu sporo buraków, ale żeby donosić na innego użytkownika bo napisał ironiczny teks. W dodatku argumentując to naruszaniem dóbr osobistych... Damn man...
  • Odpowiedz
@staszko90: oni wszyscy żartują z czarnymi listami, brandzlowanie się w nieskończoność we własnym gronie jest nudne. Zresztą ja tutaj podejrzewam inne intencje od deklarowanych - czarna lista oznacza ci wpisy osoby zczarnolistowanej więc masz od razu wyróżnione które komentarze czytać by kręcić gównoburze #logika
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

bydło powinno się kolczykować


A jednak jesteś zwolennikiem rzucania ad personami do osób z innymi poglądami i z chęcią przyczyniasz się do zaniżania poziomu serwisu plusując tak idiotyczny komentarz?
  • Odpowiedz