Wpis z mikrobloga

Czytam tą gównoburzę jaką wywołała @biuna a zwłaszcza post @waleta i mam taką bęke z tego drugiego, że masakra :D Ty chyba człowieku nie byłeś nigdy na kilkudniowej szkolnej wycieczce? Ja pamiętam jak pojechaliśmy w góry i nauczyciele chlali (oczywiście nie jakoś mocno ale troszkę wypili) ze sobą, my na dole również jakieś piwo piliśmy (wczesne gimnazjum 1 klasa bodajże). Oczywiście pilnowało się by nauczyciele nie zeszli zobaczyć co robili. Impreza była normalna, nic nikomu się nie stało.

Poza tym nauczyciel też człowiek. Trzy lata temu byłem na weselu z moim nauczycielem od historii i również sobie pogadaliśmy, trochę wypiliśmy i powiem Ci, że już wtedy miałem go za równego gościa i najlepszego belfra jakiego znałem i jaki mnie uczył (a wbił do mojej głowy sporo), tak po weselu nabrałem do niego znacznie więcej szacunku, bo zobaczyłem jego normalne oblicze, które dość mocno nie odstawało od tego, które pokazywał w szkole.

#biunanauczycielka #afera #gownoburza
  • 10
@SamiecAlfa: Jego koronnym argumentem dlaczego miałby interesować się życiem biuny było to że ma pracować za "nasze", czyli podatników pieniądze. Ona jednak będzin pracować w prywatnej szkole. w związku z tym całe jego wymurzenia są bezcelowe.

Sugerował jeszcze, że ona łamie prawo pijąc w miejscach publicznych, a wyszło że w plenerze tam gdzie można i prawa nie łamie. Całej reszty nie będę już komentował, bo i tak #waletcwel