Wpis z mikrobloga

Wykopki to jedyna grupa społeczna nieskażona hipokryzją, ps to prawda

Matka zostawiła dziecko w samochodzie podczas upału

200 zł za próbę morderstwa własnego dziecka, śmiechu warte... Powinni ją zamknąć na chociaż 15 min w aucie w pełnym słońcu może by zmądrzała bo mandat 200 zł na pewno nic tu nie da.


Poza tym 200 zł to śmiech, ta baba powinna trafić pod sąd za narażanie życia dziecka.


K#%*a tyle razy to się już zdarzyło, wszędzie o tym mówią a takie tępe dzidy dalej nie potrafią myśleć. Jak dla mnie to powinno pod jakis paragraf podlegać, usiłowanie zabójstwa lub próba uszkodzenia ciała!


Mandat?


Zamknąć głupola w samochodzie w pełnym słońcu i z karabinami pilnować.

Ojciec zostawił dziecko w samochodzie podczas upału

szkoda rodziny. Ja bym pewnie nie potrafił do końca życia żyć ze świadomością iż zabiłem własne dziecko przez głupotę i pewnie bym wybrał łatwiejsza drogę.


Jak można zapomnieć dziecka... na pewno do końca życia sobie tego nie wybaczy. Sumienie go zje...


Jest mi cholernie żal ojca. Równie żal jak tej dziewczynki. Przecież to takie prawdopodobne. Rano wziął jeszcze zaspaną córeczkę, na pół-śpiąco do samochodu. W czasie jazdy się zamyślił albo zasłuchał radia i na pamięć pojechał do pracy. Może, też był wykończony. Dzieci potrafią dać w kość. Teraz za jeden głupi błąd, życie się dla niego skończyło. Jedno cholerne niedopatrzenie....


Nie zdziwiłbym sie gdyby w najblizszym czasie ten ojciec sie wyhustał. Jak to zycie moze sie zawalic od tak, po prostu w ciagu kilku h. Straszne


Współczuję temu ojcu i matce.


#hipokryzja #logikawykopkow #bekazwykopu #prawackalogika #neuropa #nieneuropa #jeszczewiecejtagow
  • 16
@Kypy: Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Albo koleś był chory psychicznie albo idiotą, albo zrobił to specjalnie. Noż jak #!$%@? można wysiąść z samochodu nie widząc że z tyłu siedzi dziecko ? A dziecko ? Spało ? Ogólnie cała sytuacja wydaje mi się od samego początku dziwna. Profilaktycznie powinni mu ograniczyć kontakty ze światem skoro nie ogarnia.
@Shaki: Ciiiicho, bo psujesz zabawę naszym neuropkom, których życie kręci się wokół narzekania jak źle jest w:

1. Polsce

2. Na wypoku

Jednocześnie nie robiąc nic, aby opuścić te dwa miejsca, które tak im ciążą xD

PS Narzekaj na manipulację prawaków, 4konserw, niezależnych mediów i kuców. Wklej kilka sprzecznych ze sobą komentarzy z dwóch znalezisk żeby na siłe udowodnić tezę, że garstka ludzi warunkuje hipokryzję wszystkich użytkowników wypoku. Oczywiście tej szarej
@Shaki: Ciiiicho, bo psujesz zabawę naszym neuropkom, których życie kręci się wokół narzekania


@Kazach_z_Almaty: Polecam prześledzić trochę wpisy osoby której odpisujesz, bo pisanie neuropejczykowi że psuje zabawę neuoropkom jest nieco komiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kraker245: twierdzisz, że nie można zapomnieć dziecka, a @Kypy, że może się tak zdarzyć - ale z was hipokryci;] Tego typu logika. Akurat ktoś tagujący #neuropa powinien doskonale wiedzieć, że wykop nie jest jednolitą masą choćby pod względem politycznym, a co dopiero opinii na pojedyncze tematy. Jak w ogólemożna traktować wykop jako grupę społeczną? Już nawet pomijając, że w grupie społecznej też mogą się pojawić różnice zdań i tylko jeśli