Wpis z mikrobloga

@magik111: nawet mnie nie w------j, nikogo nie uważam za wielkiego celebrytę i gardzę takim parciem na szkło i na swoje 5 minut w internecie. Nie zaprzeczę jednak, że jaram się nią mocno bo ma zajebisty typ urody
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Ja p------ę, wrzucacie co chwilę tu jakieś głupoty, zdjęcia z ask.fm, oświadczenia o czekaniu na jej sesję w Playboyu, co jest promowaniem jakiegoś tumana a później #boldupy, że w mediach takie g---o, czy w internecie tylko głupoty.

Jaka widownia, taki artysta.
  • Odpowiedz
@groundcontrol: na jakimś spotkaniu z premierem spytała się go czemu udaje patriotę skoro jest zdrajcą. Oczywiście o jakichkolwiek argumentach czy coś w tym stylu nie ma mowy. I to jedno zdanie wystarczyło by gimbusy się podjarały i zrobiły z niej bohaterkę. Ktoś założył na fejsie profil że jest pogromcą Tuska xD
  • Odpowiedz
@Prorok56: chodzi o to, że poza nazwanie Tuska zdrajcą nie zrobiła kompletnie nic innego. To samo możesz powiedzieć ty albo ja ale wątpię żebyśmy też stali się gwiazdami

  • Odpowiedz
@xqwzyts: Ale powiedziała coś co myśli każdy a w mediach takiej opinii nie uświadczysz.

A co ma zrobić? Przedstawić jakieś dowody że tusk jest zdrajcą?

Przecież każdy kto śledzi wydarzenia w kraju widzi co się dzieje.
  • Odpowiedz