Wpis z mikrobloga

Zapraszam do oglądania 3 etapu wyścigu kolarskiego Critérium du Dauphiné na antenie Eurosport - już za kilka minut :) Jakieś 3/4 etapu górzyste, końcówka (ok. 40km) płaska, aż żałuję, że nie ma mojego ulubionego Cavendisha :P Liczę na niego w TdF :)

Przypomnę czołówkę klasyfikacji generalnej:

1. Froome

2. Contador 00'12"

3. Kelderman 00'21"

4. Talansky 00'33"

5. Van den Broeck 00'35"

6. Nibali 00'50"

I pozostałe klasyfikacje:

- górska - Reza (Europcar)

- punktowa - Froome (Sky), ale jako, że Froome jeździ w żółtej koszulce lidera, to zielona koszulka przypada Contadorowi (Tinkoff-Saxo)

- młodzieżowa - Kelderman (Belkin) - Kwiatek jest 6-ty w tej grupie, ze stratą 02'16"

- drużynowa - Astana Pro Team

Serdecznie zapraszam do oglądania i do dyskusji! :)

Jak myślicie - Froome wygra trzeci wyścig z rzędu?

Oczywiście wołam: @Bunkier @Navrazz @Traviu @TwardyDziad @wspodnicynamtb @gato @drhipis @Randallovy @PingwinAstronom

btw - wczoraj to tenis był opóźniony ponad 20 minut przez kolarstwo!


#kolarstwo #cdd
Pobierz Aviendha - Zapraszam do oglądania 3 etapu wyścigu kolarskiego Critérium du Dauphiné n...
źródło: comment_Ul1hQDsHiYIqgQqjmjAfKJf5aljUZDYQ.jpg
  • 36
@Aviendha: Froome dojedzie na kole swoich. Stawiam na wygraną Pana z BMC, jakoś ostatnio ma pecha, a szkoda. Huzarski mógłby coś pokazać, chociaż nie wiem czy ma wolną rękę.

Myślę, że Kwiatkowski będzie wysoko.
@Elthiryel: miałam ochotę zamordować tych matołów - po cholerę oni za tymi kolarzami biegają? Co im da, że jakiegoś biedaka klepną - ręka im się ozłoci? wrr...

@Traviu: coś się działo teraz? Bo mi dziecię komputer wyłączyło :/