Wpis z mikrobloga

O JAKI JESTEM WIELCE HARDKOROWY MOTOCYKLISTA OO JAKI DOBRY GŁOŚNY, PODKREŚLAM GŁOŚNY WYDECH. ALBO "OO PRZEJADĘ SIĘ PRZEZ MIASTO, ALE NIE PO CICHU, MUSI BYĆ GŁOŚNO, JESTEM LEPSZY BO #!$%@? WSZYSTKICH NAOKOŁO SWOJĄ KOSIARKĄ / PIERDZĄCYM CHOPPEREM.

PS: pozdrawiam normalnych motocyklistów, którzy potrafią cieszyć się jazdą, a nie głośnością wydechu.

#motocykle #motoryzacja #buldupy
  • 20
  • Odpowiedz
@Persilsi: Zarówno ja, jak i 95% ludzi nie jeździ żadnym motocyklem, im też powiesz, że nie ma się czemu dziwić i muszą słuchać tych hałasów z pokorą?
  • Odpowiedz
@Persilsi: akurat prawo to określa (94 lub 96 decybeli w zależności od silnika), ale ciężko z egzekwowaniem, bo policja sprawdza takie rzeczy dopiero jak ma akcję "cisza w mieście" itp.

@Zbychoo: mam znajomych, którzy są fanami głośnego wydechu w samochodach, ale są na tyle kulturalnymi ludźmi, że zakładają silencery, które demontują na torach.
  • Odpowiedz
@mattcabb: Na torach się nikt nie czepia, ale jak ktoś po mieście ściga się np Imprezą z przelotowym wydechem średnicy 100mm, to aż uszy bolą.

Mój ból dupy zaczął się chyba od sytuacji, w której byliśmy nad morzem, na kempingu i przyjechało stado chopperów, które brzmiały jakby w ogóle nie miały tłumików. A że była 7 rano, to miałem ochotę ich tam pozabijać...
  • Odpowiedz
@Zbychoo: i nie potrafią stać na światłach bez robienia przygazówki. Im mniejszy penis, tym mocniej piłuje silnik na postoju, żeby wszyscy dookoła go usłyszeli.
  • Odpowiedz
Taaak, bo wszyscy jeżdżą na seryjnych tłumikach,


@Zbychoo: wiesz, układ wydechowy w moto jest na tyle ograniczony, że i seryjnym tłumikiem większości maszyn można zrobić efekt startującego Boeinga.
  • Odpowiedz
@Zbychoo: Ja mam przerobiony wydech i mieści się w normie, a cichy wcale nie jest...


No i w sumie przy prędkości przelotowej i na określonych obrotach chodzi całkiem normalnie.

Ale zdaję sobie sprawę, że nie wszystkich jara dźwięk V-ki, więc na noc mam silencer.
  • Odpowiedz
@Mrcepan990: taa, w szczególności choppery, stoi taki na światłach i gazuje robiąc huk na całą ulicę o głośności porównywalnej z przelatującym helikopterem. I do dziś nie zapomnę byłego sąsiada, który jeździł na ścigaczu, nie potrafił normalnie podjechać pod dom, zawsze hamując robił przygazówki. Przy odpalaniu motocykla dokładnie to samo.
  • Odpowiedz
@goferek: W sumie po napisaniu swojego komentarza pojawił mi się taki obrazek jak opisałeś przed oczami, dawno nie widziałem czegoś takiego i dlatego trochę się zdzwiłem początkowo.

Sam się staram podjeżdżać na jak najwyższym biegu pod dom (szczególnie w nocy) żeby zminiejszyć hałas, ale jak ktoś pisał wyżej motór to często przedłużenie #!$%@? dla niektórych, dlatego w sumie nie dziw, że się nim afiszują.
  • Odpowiedz
@Zbychoo: biedny chopak musiał słuchac czoperów przez całe 20 sekund ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Daj adres pobrykam gdzieś obok Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do torów też poczytaj troche, jedne zamykają z tego powodu ze głośne innych nie chcą budować bo bedzie głośno.

Niestety w każdej dziedzinie znajdziesz debila który będzie przeszkadzał. Ja mam głośne wydechy, ale nie gazuje w blokowiskach, po
  • Odpowiedz
@Zbychoo: kurrr..... sam parę razy miałem ochotę napisać podobną wersję pasty (ale mi sie nie chciało).

Motocykliści na ścigaczach to największe #!$%@? na drogach.

A z tym gazowaniem to jest pewno tak, że przy wysokich obrotach silnik wpada w drgania i orgazmu analnego od tych wibracji dostajo siedząc na motorze, pedały #!$%@?.
  • Odpowiedz
@goferek: Jak się moto odpala to się daje gazu delikatnie dlatego tak głośno startuje.

Co do hałasu to wszystkie te motocykle spełniają normy, gdyby nie spełniały to nie przechodziły by przeglądu.

@Zbychoo:

Motocykle to pikuś w porównaniu z tramwajami i TIRami. Jak takie przejeżdżają to się cała chata trzęsie.
  • Odpowiedz
@Zbychoo: mała uliczka między szeregówkami od strony ogródków, #!$%@? dzieci i ich rowerków, auta jadą 1 na 4 godziny z prędkością 10km/h. I nagle przejeżdża taki zjeb na swojej motorynce zzziuuuu. Hałas nie do opisania. Całe szczęście, że dzieciaki się skupiły w jednym z ogródków, bo nie miałyby jak uciec.

Zjeby. Tyle miejsc na około, ale #!$%@? swoim motorkiem. Po autostradzie #!$%@?, a nie po wąskich uliczkach, członie :<
  • Odpowiedz