Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: dlaczego gej, nie lubie rurków, facetów co chodzą z kolczykami, grubasów w leginsach, ale przecież nie zabronię im się ubierać, to ich życie i niech robią z nim co chcą, nie
  • Odpowiedz
@Dorciqch: Rabka-Zdrój. Ale nie przestraszysz, co najwyżej zniesmaczysz i to tylko na chwilę, bo już obok będzie szła jakaś odlaszczona na maksa foczka, na której będzie można na chwilę zawiesić oko i nacieszyć zmysł estetyczny. () ( )>- ()
  • Odpowiedz
@Czipsu: Ale zrozum, że nie chodzi o to, by tym dziewojom nagle skoczyło na skali z 3 do 9/10 – to ma być tylko takie "urban camo", żeby na ulicach było ładniej. ・゜・\(^ ヮ^)/・゜
  • Odpowiedz
@Czipsu: Wypij jakiegoś energetyka i zjedz snickersa, bo dalej nie łapiesz. Od "podobania się" są spódniczki, ale samiczka musi mieć najpierw ładne (albo chociaż przeciętne) nogi. Jak nie ma, to lepiej maskować. Najlepiej sukienką za kolana, ale jak już koniecznie chce spodenki, to trochę dłuższe, przynajmniej do kolan, ale najlepiej 3/4.
  • Odpowiedz
@Aerials: Jedyną alternatywą jest spódnica, sukienka, ale jak panna woli spodenki (za krótkie, ledwo dupę zakrywające), to niech założy trochę dłuższe, żeby tych okropnych ud nie eksponować (nie miała jakichś strasznie grubych, ale białe z rozstępami, czy jak się to tam nazywa, przy czym nie miała więcej niż 20 lat).
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: a czemu to do mnie? :D moje nóżki są piękne, chciałbyś więcej takich zobaczyć na mieście ;>

też mi się nie podobają odkryte grube części ciała, ale jak ktoś się dobrze w nich czuje to nie widzę problemu, żeby specjalnie dla Ciebie miał to zmieniać :P

Po drugie jak piszesz o świńskich nóżkach to większość kobiet stwierdzi że to do nich :D rzadko kiedy kobieta myśli o swoim ciele
  • Odpowiedz