Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!

Szybka sonda - pytanie. Czy byłoby zainteresowanie AMA ekipy wyprawybusem.pl?

Mają za sobą 3 wyprawy po Europie 25 letnim busem i chętnie poopowiadaliby o tych wyprawach, ciekawych sytuacjach, anegdotach itp.

Z tego co liczyłem mają za sobą 15 zwiedzonych państw, w sumie prawie 20 000 km, każda z nich trwająca ok. miesiąca.

I w tym miejscu się pochwalę - na czwartą wyprawę na Islandię jadę i ja () więc podsumowanie jak wrócimy też będzie.

Wiem, że już coś podobnego było, ale pomysł sam w sobie nowy nie jest. Na za powiedzmy tydzień przygotowalibyśmy mały wstęp.

To jak, chcecie?

#ama #wyprawybusem #pyciochkita
  • 11
@vindoo: ehh, zawsze mnie zastanawia jak ludzie to robią że mają na to czas, ja ledwo 10 dni z urlopu na wakacje zagospodarowałem a i tak bida, a inni kilka miesięcy rocznie w podróży i jeszcze sobie żyją. :( Też tak chcę, dajcie mi receptę... ;(


@bartoneczek: studenty nieroby :)

jak ktos pracuje juz na studiach to od 2-3 roku nie ma wakacji, wiec potem przyjmuje powazna prace na miekko. ludzie, ktorzy rok w rok #!$%@? sie po kilka miesiecy moga miec potem ciezko.

ale pochwalam, niech korzystaja poki moga
@xavvax: niektórzy pracują, inni dostają stypendium, kolejni mieli wcześniej odłożone, więc to nie jest tak, że się opierdzielamy rok w rok. Ja zaraz po wyprawie idę na staż np. I jak napisałeś korzystamy póki możemy, bo później będzie ciężko