Wpis z mikrobloga

My tu mirki kliku-kliku a niedługo zaczynają się mistrzostwa może by taki mały wykopowy turniej zrobić ?

Moje typy :

Grupa A : Brazylia ,Meksyk

Grupa B : HIszpania ,Holandia

Grupa C : WKS ,Grecja

Grupa D : Anglia .Urugwaj

Grupa E: Francja ,Szwajcaria

Grupa F : Argentyna ,Bośnia i Hercegowina

Grupa G: Niemcy ,Portugalia

Grupa H : Belgia ,Rosja

Faworyt oczywiście :Hiszpania ,chociaż moim zdaniem namieszają Holendrzy

Czarny koń : Urugwaj z Suarezem ,Cavanim i wiecznie żywym Forlanem ;)

#pilkanozna #bukmacherka #wykoptyper #typerms2014 #tagujetogowno ;)
  • 15
@Arthass:

Ja myślę ,że Chorwacja przejdzie, a nie Meksyk. W Meksyku brak skutecznego napastnika. Zamiast WKS to raczej Kolumbia, Anglia to będzie miała ciężko, bo Włochy to zespół turniejowy. Co do Holandii to osobiście sądzę, że nic nie zdziałają - za słabą mają defensywę. Wyjść z grupy wyjdą, ale ćwierćfinał to max.
@Momento83: Żadna afrykańska drużyna nie jest i nie będzie czarnym koniem tych mistrzostw. Mają spore gwiazdy które w żaden sposób nie tworzą zespołu. Czarnym koniem będzie Belgia, sporo namiesza Szwajcaria (która wygra z Francuzami IMHO)
Kamerun to tylko przykład. Czarnym koniem nazywamy drużynę, po której nikt się nie spodziewa sukcesu a nagle w trakcie turnieju odprawia kolejnych rywali. Także Belgia nie może być czarnym koniem, bo też jest w gronie faworytów.
@Momento83: Jak to Belgia jest faworytem? Czy faworytem można nazwać drużynę która nigdy nie odgrywała żadnej znaczącej roli w turnieju? Faworytem są Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Hiszpania a Belgia wg mnie powinno się raczej traktować jako Czarnego Konia.
@vajroos: Nawet u bukmacherów Belgia jest stawiana wyżej niż Urugwaj, Anglia, Francja, Włochy, Portugalia czy Holandia. Nazwiska w kadrze belgijskiej budzą respekt a i na boisku to wygląda bardzo dobrze. Więc jest jednym z faworytów.