Wpis z mikrobloga

#narzekam na #dialog we #wroclaw - zakładają mi neta już 1,5 miesiąca (oczywiście zapewniali, że w ciągu tygodnia będzie to załatwione), prosiłem ich wielokrotnie przy okazji każdego kontaktu o zamontowanie mi modemu z WIFI - oczywiście tego nie zrobili...

#corobic ?
  • 21
  • Odpowiedz
@Werbel: Zakładałeś w punkcie czy telefonicznie? Ja zakładałem w punkcie - montaż w 2 dni, kumpel telefonicznie - montaż w niecałe 2 miesiące :d

+ teraz pewnie jakieś świąteczne promocje, to mogą mieć zapiernicz :d
  • Odpowiedz
@kudlaty920: Nie ma tutaj konkurencji... Tylko dialog + TPSA. Czułem, że z dialogiem będą problemy (swoją drogą tutaj też pytałem wrocławian o pomoc w wyborze dostawcy), ale nie miałem innego wyjścia.

@Frostoriginal: Przedstawiciel był u mnie w domu.

@PanKara: tepsa od 5 lat próbuje znaleźć wolne miejsce na linii u moich rodziców...

Swoją drogą, myślicie, że żądać od nich zwrotu kosztow? Mam nabite jakieś 200 minut do najróżniejszych telecentrów
  • Odpowiedz
@Frostoriginal: Nie da się. Monterzy są z firm zewnętrznych, to działa na takiej zasadzie, że Dialog (tfu, dialog) wrzuca do "systemu" wniosek o zrobienie czegośtam (w tym momencie jest to wniosek o wymianę tego modemu który mi dzisiaj przynieśli na taki z wifi), a potem trafia to do firmy zewnętrznej. Dzisiaj przyjechali do mnie ludzie z Katowic założyć mi neta...

@PanKara: Wydałem przez ostatni miesiąc 150 zł na playa. O
  • Odpowiedz
@gaska: Chyba zartujesz, mam neta w dialogu od jakos 8 lat i czasem sa male chwilowe przerwy w necie, czasem sie lacze zresetuje, ale takie rzeczy to raz na miesiac czy dwa
  • Odpowiedz
@Werbel: Cóż, nie zostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia :-)

@PanKara: Nie, nie żartuję, chyba jeden z gorszych internetów jakie zdarzyło mi się mieć. Częste przerwy w dostanie, jak już się pojawiał to ślimaczył się potwornie. Nie raczyli nikogo przysłać nawet, chociaż zgłaszane wielokrotnie. To, że Ty nie masz z nimi problemów nie oznacza, że w ogóle nie istnieją.
  • Odpowiedz
@gaska: @PanKara: miałem dialog też cały zeszły rok - z nimi jest tak, że dopóki NIC nie chcesz to MOŻE uda się bez problemów...

PS podpisałem umowę na 20 mb, teraz patrzę co mi zainstalowali i mam 2 mb ^^.
  • Odpowiedz
@PanKara: a czego od nich chciałeś? Bo ja dopóki nie potrzebowałem przenieść neta z jednego adresu na drugi to wszystko było ok. Przeniesienie natomiast kosztuje u nich 70 zl, trwa grubo ponad miesiąc (przez który oczywiście trzeba dalej płacić) i jeszcze nie potrafią zrobić tego o co się ich prosi.

Są natomiast mistrzami w upominaniu się o swoje pieniądze. Nasłali na mnie windykacje bo nie zapłacę za tamtego neta dopóki nie
  • Odpowiedz
@Werbel: Pare razy zmieniałem MACa w sumie tylko, ale i tak ich dział informatyczny jest banda debili...

To fakt, kiedys zle przelew zrobilem i nie przelalem im chyba 40 groszy to list przedwindykacyjny mi przyslali :D
  • Odpowiedz