Wpis z mikrobloga

Polecam przeczytać wszystkim kibicom sukcesu i narzekaczom, którzy uważają, że Bednarz okrada klub a Cupiał to dusigrosz i nie zna się na biznesie. #!$%@? mnie jak czytam na stronach klubowych ból dupy januszy, że polityka biedy, że klub się osłabia i za chwilę upadnie... Jak #!$%@? nie zaczniecie chodzić na stadion to upadnie - kibice, co przez jednego człowieka osłabiają klub. Nie oceniam Bednarza, może faktycznie coś robi źle ale na pewno nie mogę mu zarzucić działania na szkodę klubu z premedytacją a niestety "HURRDURRR PRAWILNI KIBICE-wisła na całe życie" działają na szkodę klubu z premedytacją nie przychodząc na stadion!

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,wisla-przyjela-plan-ratunkowy,artykul,472691,1,727.html

WIERNOŚĆ - SŁOWO KTÓREGO WY NIE ZNACIE!

#wislakrakow #pilkanozna #kibicesukcesu #kibice
  • 9
  • Odpowiedz
Prognozowano nie tylko wydatki, ale też cele na sezon 2013/14. Drużyna miała zająć pierwsze lub drugie miejsce, frekwencja na trybunach miała rosnąć. Zaplanowano też, że uda się znaleźć sponsora strategicznego. Żaden z tych celów nie został zrealizowany, a dodatkowo pojawił się konflikt z częścią kibiców. To wszystko oznacza, że wychodzenie z tarapatów finansowych potrwa jeszcze dłużej.


@Walec: No to sorry, ale tak na poważnie, to co takiego Bednarz zrobił, że
  • Odpowiedz
@seth_pl: Ja nie uważam, że powinien być uważany za dobrego prezesa ale nie mogę powiedzieć, że jest beznadziejny. Pamiętajmy w jakim stanie zastał klub - dno jeżeli chodzi o kasę. Na pewno jest demonizowany przez kiboli, bo Ci nie mogą zrozumieć, że nie można #!$%@?ć racami na dach własnego stadionu
  • Odpowiedz