Wpis z mikrobloga

#buty #newbalance

Mireczki. Dzis #!$%@? moje biale nowe balansy jak siemano. Pracz czy nie prac? O to jest pytanie. Na butach jest napisane by nie prac...ale jak sprac syf z siateczki?

Licze na was. Jestescie moja ostatnia nadzieja .(,)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brokulski: teraz noszę moją siódmą parkę new balanców w życiu, każde prałem w pralce i wychodziły zajebiste. Informacja na metce to takie zabezpieczenie dla producentów jakby się rozkleiły abyś nie reklamował BO PRZECIEŻ NIE TRZEBA BYŁO PRAĆ
  • Odpowiedz
@st00: A powiedz mi jeszcze. Jesli uzyje tej smiesznej tabletki do prania czy jak to sie zwie to bedzie git? Oraz czy do pralki wrzucic je same czy cos jeszcze ? ( mame zawsze mowila ze pranie samych butow spowoduje ich nieupranie )
  • Odpowiedz
30 stopni styka, o tabletkach do prania nie słyszałem bo ja sypie zwykły proszek. Pranie ogólnie polega na tym, że coś ociera się o coś w dużej temperaturze przy środkach czyszczących więc brud się ściera, dlatego dobrze jakbyś wrzucił np kilka par butów ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś wrzucił jedną parę. Ja tak prałem i było wszystko spoko, po prostu proszek rozpuści ten cały brud i syf z butów. Dobrze
  • Odpowiedz
nie wiem jaka jest między nimi różnica ale nigdy nie kupuj na lato tych które mają zabudowany przód, tylko i wyłącznie siatka. Kiedyś przechodziłem lato w zabudowanych i nawet nie chcesz wiedzieć co się dzieje ze stopami i tymi butami. Na lato tylko i wyłącznie zabudowane siateczką.
  • Odpowiedz
@Brokulski: gąbka (miękka strona) + mydło/proszek i wszystko schodzi. W pralce się lekko defasonują. Ja piorę ręcznie wszystkie buty z meshem - moje 373 mam już pięć lat i wyglądają 8/10. Polecam to samo, dopóki nie są jakoś #!$%@? #!$%@?.
  • Odpowiedz