Wpis z mikrobloga

Był #konkurs, są #wyniki. Lista zwycięzców i najlepszych memów tutaj:

http://blog.biletyautokarowe.pl/2014/06/04/wyniki-konkursu-na-wykop-pl-te-memy-wygraly/

Gratulacje dla najlepszych.:) Wszystkim dziękujemy za udział, zwycięzców prosimy o prywatną wiadomość na Wykopie.

#biletyautokarowe

@padobar @tynk @szyszynka @olesh @lipathor @Skyline185 @psposki @sidhellfire @Sancho_Pansa @w10d @turbosowa @irecky @gryzek @binerek @kiboq - możecie być zainteresowani :)
  • 19
@BiletyAutokarowe:

Do wygrania były nagrody wybrane przez samych Wykopowiczów – krokomierze


ROTFL. Takie, jakie były swego czasu dodawane gratis do margaryn Flora? Mam w domu z 10. Żaden nie działał jak należy. No ale reklama zrobiona. #januszemarketingu

PS – Mem z tekstem "PRZYNAJMNIEJ KANAR NIE WSIĄDZIE" jest tragiczny. Ja bym dał:

"WATERPROOF

KANARPROOF" :)
@BiletyAutokarowe: Niczego nie zarzucam, a jedynie mam ubaw z poziomu Waszych marketingowców. Lepiej jest jednak dać mniej nagród, a lepsze, bo te krokomierze, to śmiech na sali. Wzbogaci się tylko poczta.

Poza tym ten wpis, z pomarańczowego konta o takiej nazwie, jest dla mnie zwykłym spamem. Spamujcie główną, albo zapłaćcie za niebieskie konto.
Najbardziej krytykujesz...


@BiletyAutokarowe: Tak, bo na mikroblogu mam do tego pełne prawo. Nie wziąłem udziału, bo nie sprzedałbym swoich danych osobowych za "krokomierz", którego może raz bym użył i wrzucił do szuflady. Ludzie biorą udział w konkursach ze stron typu interia, onet, gazeta, bo czemu nie, skoro to nic nie kosztuje, a później się dziwią i żalą, że dzwonią do nich jacyś telemarketerzy, a wyjaśnienie jest proste – dane osobowe zebrane
@Deputowany: dane uczestników konkursu NIGDY nie zostaną wykorzystane przez nas w celach reklamowych. Poza tym nie "zbieramy" ani maili, ani numerów telefonów. Możesz zapisać się do newslettera na naszej stronie, ale to całkowicie dobrowolna sprawa.

Na naszym profilu na Wykopie NIGDY nie pojawiła się (i nie pojawi się) ordynarna reklama naszych usług. Nie publikujemy nawet newsów z branży (choć niektórzy z Was sugerowali, że powinniśmy), żebyście nie odbierali tego w kategorii