Wpis z mikrobloga

#amiga Hej poszukuje gry na amige w ktora gralismy z bratem jakies 18 lat temu :P, szczerze nie pamiętam do końca fabuły itd pamietam tylko tyle, ze byla to gra o aniołku lub postac ktora sie grało jak umierala zmieniała sie w aniołka... wydaje mi sie ze gra jakby przesuwała sie do góry podczas rozgrywki w sensie ze niby wzlatujemy ... albo poprostu tak mi sie kojarzy...

dzieki mysle ze na cos wpadniecie
  • 9
cos w tym stylu ... to bło napradwe kilka lat temu i ciezko naprawde cos konkretnego powiedziec... wydaje mi sie ze to byla postac ktora jak ginela zamieniala sie w aniola i wzlatywala do nieba.... badz poprostu gralo sie tym ze wlasie aniolem ...wydaje mi sie rowniez ze gra przesuwala sie do gory tak jakbysmy poprostu sie wznosili i przechodzili tym samym level...
cos w tym stylu ... to bło napradwe kilka lat temu i ciezko naprawde cos konkretnego powiedziec... wydaje mi sie ze to byla postac ktora jak ginela zamieniala sie w aniola i wzlatywala do nieba.... badz poprostu gralo sie tym ze wlasie aniolem ...wydaje mi sie rowniez ze gra przesuwala sie do gory tak jakbysmy poprostu sie wznosili i przechodzili tym samym level...

@Felonious_Gru:
@Sproket20:


moze cos podpowiesz o co tam dokladnie chodzilo i czy to byla jakas tam postac ... ktora po smierci zamieniala sie w aniolka czy gralo sie anilkiem... pozdro

@macieka85: prubuje se przypomniec na kacu gre sprzed 18 lat - co ja to robie