Wpis z mikrobloga

@Kundzio1500: ja ogólnie Play'a polecam ale ostatnio u nich z zasięgiem bardzo licho. W centrum miasta czasami po pół dnia jadę na antenach t-mobile. A jak już jest Play to zasięg na 1 kreskę.
  • Odpowiedz
@robvan: a to jakaś różnica, że jesteś na antenie t-mobile? mi się właśnie bardzo podoba, że gdzie bym nie był to zasięg będzie, bo mam zasięg wszystkich sieci.
  • Odpowiedz
@Kundzio1500: PLUS jedna z najgorszych sieci spóźnisz sie z doladowaniem dostajesz kare....dlatego polece ci play. Orange to taki sam shit jak plus takie moje zdanie.Teraz w orange kazdemu wcisną neta nawet jesli zasieg nie siega .
  • Odpowiedz
@robvan: tak jest na prepaidzie? mam abonament i neta na każdej sieci, umowa się niebawem kończy i zastanawiałem się nad przejściem na pre-paid, ale jeśli tak jest to chyba zostanie przy abonamencie.
  • Odpowiedz
@morq: nie, mam normalny abonament i kilka razy próbowałem i nie mogłem odpalić neta. Ale skoro mówisz że można to może akurat u mnie wtedy nie śmigało. Muszę to w takim razie sprawdzić jeszcze raz.
  • Odpowiedz
@robvan: miałem tak kiedyś i wiem co jest przyczyną. Mimo, że ustawisz w telefonie by pozwalał na transmisje w roumingu, to może nie działać. Kiedyś przy okazji innego telefonu ale na tym samym numerze w play dezaktywowałem transmisje w roumingu jakimś tam kodem, i podobnym kodem się to aktywuje z powrotem. Poszukaj na stronie play tego kodu, na bank będzie działać.
  • Odpowiedz
@Kundzio1500: Ja już 3 lata temu uciekłem z Orange do Play i wiem, że Playa nie zmienię. Jest wszystko, co potrzeba.

Za jakiś tydzień przechodzę do formuły 4w1 - darmowe minuty do Playa, darmowe SMSy do wszystkich, 1GB neta i 0,09zł za minutę do innych sieci, to wszystko za 21zł. Dla mnie dobre, bo do innych sieci mało dzwonię.
  • Odpowiedz
@Czipsu: O żesz Ty, dobrze, że napisałeś, bo pojęcia o tej ofercie nie miałem a jest lepsza niż klasyczny prepaid.

Aktualnie jestem w Play, konto doładowuję za 30 złotych miesięcznie z czego mam:

- nielimitowane rozmowy i smsy do play na 30 dni w ramach doładowania

- wykupuję pakiet internetu 1GB z lejkiem za 10 złotych

- wykupuję pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich za 10 złotych

- rozmowy do innych sieci
  • Odpowiedz
T-mobile Abonament za 69.99: darmowe do wszystkich w sieci połączenia i smsy,800 minut do wszystkich pozostałych sieci,1 Gb internetu + 1 Gb za 10 zł jeśli ten wykorzystam. Do tego dostałem Galaxy dual core plus za 1 zł.
  • Odpowiedz
@restafeet: Porównując - na kartę dostaniesz tę samą ofertę za 30 złotych jak Ty za 70, z tym, że dostajesz telefon, który kupisz za 500 złotych (12 abonamentów, więc przy umowie na 2 lata przepłacasz ponad 500 złotych) - bez sensu.
  • Odpowiedz