Wpis z mikrobloga

@bbackbone: Miał zapewne swoje powody. Po prostu zmień słownictwo, a jeśli chcesz wiedzieć na bieżąco, co się dzieje i czemu admin coś zrobił, zapraszam na ts.
  • Odpowiedz
@bbackbone: restart nie był z d--y, tylko obrońcy jeszcze się nie dołączyli i my jako atakujący bez problemu rozwaliliśmy MCOMy, dlatego admin po drobnej sugestii zrobił restart.
  • Odpowiedz
@flager: To nie istotne czy pomógł czy zaszkodził. Tak się nie robi, od tego jest config żeby warmup ustawiać. A drugi temat to taki, że jakoś mnie się zdążyło załadować, a dołączyłem pomiędzy rundami. Czyżby biedakompy? Nawet gry na ssd nie trzymam, a szybciej mi się ładuje...
  • Odpowiedz
@bbackbone: nie wiem co było skutkiem ,wiem tylko, że jak minowałem MCOMy, to przeciwnika nie było w bazie.

Tak się nie robi


Jeżeli osoby, które zapłaciły za serwer zdecydują, że tak się robi, to tak będzie robione, dorzuć się następnym razem, a twój głos będzie miał znaczenie.
  • Odpowiedz
@bbackbone: jaki środek, rundy? Przecież ledwo minęła jedna minuta, tyle co podjechałem polonezem i zaminowałem MCOMa, zacząłem nawet biec w stronę drugiego MCOMa i po drodze nie było nikogo z obrońców.

No bo się nie robi, nie restartuje się serwera


Gdzie jest taka zasada? Bo chętnie przeczytam zasady restartowania serwera. Bo moim zdaniem o zasadach decydują właściciele serwera.
  • Odpowiedz
@flager: Żałosne podejście masz, to że ktoś ci dał uprawnienia, to nie znaczy że możesz sobie rumakować bo masz komendy... Ile ty jesteś adminem jakiegokolwiek serwera? Ani system message ani nic, restart z d--y robisz bez powodu tak naprawdę. Ja rozumiem jak zlaguje, jak się plugin powiesi, ale tak po prostu? Tak po prostu, to się nie restartuje. Zwykła niepisana zasada w każdej praktycznie grze multiplayerowej.
  • Odpowiedz
@bbackbone: LOL, gdzie ja coś napisałem, że jestem adminem, chciałbym bym nim być, ale nikt mi go nie da ze względu na stan psychiczny.

Tak po prostu, to się nie restartuje


Fajnie, że mówisz właścicielom co robić z ich własnością. Niezłe
  • Odpowiedz