Wpis z mikrobloga

Mirki, z jakiego Androidowego programu do obsługi SMSów korzystacie? Ja bardzo długo miałem telefon Samsunga i przyzwyczaiłem się do tamtego interfejsu, a w szczególności do licznika znaków w SMSie. Jednocześnie zawsze brakowało mi malutkiego przycisku "obetnij wszystkie ogonki" - jak wiadomo, wystarczy jedno 'ą' w wiadomości, żeby zrobiła się ok. dwa razy większa i zjadła nam więcej pieniędzy z konta. Czy jest jakaś aplikacja do SMSów, która by spełniła moje wymagania? Już nawet nie chodzi o te ogonki, ale liczenie znaków i prosty interfejs.

A jeżeli nic nie znajdę. to może... napiszę sam? Umiem programować, robiłem kilka gier i aplikacji na Androida i myślę, że byłbym w stanie to napisać. Może jest już jakiś klient SMS o otwartym kodzie źródłowym, który mógłbym zmodyfikować? Będzie dużo łatwiej niż pisać od zera :P

A co Wy o tym sądzicie Mirki? Chcielibyście korzystać z takiego klienta SMS? ;)

#android #androiddev #programowanie #sms
  • 10
@marusz - Go SMS Pro ma pelno reklam i zbednych bajerów, ale fakt - usuwa ogonki i zlicza znaki. I fajne są te powiadomienia na pulpicie, a'la Messenger facebookowy.

@RRybak - Textra na razie spisuje się dośc fajnie, ale potestuje przez kilka dni :)

@Dzakus - wiem, ściągnąłem nawet tamten program do SMSów, ale nie byłem w stanie go skompilować - korzysta z funkcji, które nie są dostępne w normalnym SDK :(