Wpis z mikrobloga

@deyna: Chwyt reklamowy :D Chodzi mi o taką szczotkę podłączoną wężem do strumienia z pianą, w Legnicy jest jedna taka myjnia która ma dodatkowo prócz lancy coś takiego.
  • Odpowiedz
CMKmyjnie


@martek-77: Słyszałem o tym, ale na stronie jest:

Z przykrością informujemy, że od dnia 6-10-2013 myjnia przy ul. Kępińskiej 1 zostaje zamknięta


i przeniesiona na ul. Krakowską. Powodem przeniesienia myjni jest wypowiedzenia umowy dzierżawy.

O dokładnym adresie poinformujemy Państwa wkrótce.


wiesz coś o tym? :P
  • Odpowiedz
@Frostoriginal: Niby tak, ale byłem na czymś takim kilka razy, przyglądałem się i nie zauważyłem żeby jakoś szkodziło, a lancą to się umyje tyle co podczas ulewy, chyba, że powycierasz potem ale taka szczota ma lubrykant więc imo na jedno wyjdzie :)
  • Odpowiedz
@WolverinePL: Zależy jak bardzo zapuszczone masz auto, jak lecisz szczotą to przesuwasz brud po lakierze tym samym go rysujesz.

Szczególnie tyczy się to januszy którzy kupują 50s piany za złotówkę, szybko zmoczą całe auto, trą szczotą przez 5 minut by potem to spłukać zimną wodą (zamiast osmotyczną) i zadowoleni że oszukali system myjąc auto za 2zł ;d

Ulica Wilanowska.
  • Odpowiedz
  • 0
@WolverinePL: CMKmyjnie przenieśli na Krakowską 142 to jest zaraz przy zjeździe ze ślimaka w strone Traugutta. Tam aktywna piana (tzw piana XXL) domyjesz jak zadna inną
  • Odpowiedz
Z przykrością informujemy, że od dnia 6-10-2013 myjnia przy ul. Kępińskiej 1 zostaje zamknięta


i przeniesiona na ul. Krakowską. Powodem przeniesienia myjni jest wypowiedzenia umowy dzierżawy.

O dokładnym adresie poinformujemy Państwa wkrótce.

wiesz coś o tym? :P


@WolverinePL: Oni działają już od kilku miesięcy, znajdują się w tym miejscu. Krakowska 122 bodaj.
  • Odpowiedz