Wpis z mikrobloga

jak osoba, która uważa się za dziennikarza muzycznego może stwierdzić przed kamerą, że nie zna Jessie Ware? (a do tego siedząc naprzeciwko niej)

nie ma to jak kompetentne osoby w rozgłośniach radiowych i w jury programów muzycznych!

#xfactor #wojewodzki
  • 9
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: że błazen to swoją drogą, ale skoro od lat związany jest z branżą muzyczną, pracuje w radiu i takie tam, to jednak wypadałoby znać osobę, która w Polsce osiągnęła status platynowej płyty, została nominowana do Mercury Prize i zyskała świetne oceny za swoją płytę... a do tego przecież jej singiel całkiem niedawno był katowany przez wszystkie stacje na raz
  • Odpowiedz
@linvelin: No to było MEGA słabe... Dosłownie było mi WSTYD za takie zachowanie przed gośćmi. Byłam totalnie zażenowana... Za takie teksty powinni wylecieć z panelu jurorskiego i nie wrócić w 5 edycji.
  • Odpowiedz
@pieluszka: oni są chyba od oceniania uczestników a nie gwiazd, a to w sumie nie pierwszy raz, kiedy pan Wojewódzki zaszczycił nas komentarzem w takim stylu. Gdybym ja na jego miejscu nie znał kogoś takiego to byłoby mi wstyd i bym starał się to ukryć, a nie wygłaszać przed całym światem i dawać pokaz swojej ignorancji.
  • Odpowiedz