Wpis z mikrobloga

Chciało wam się rzygać po białym proszku jak pierwszy raz wzięliście? Bo mi trochę tak, ale poza tym zajebiście jest. O------a, jak się pięknie czuję, chyba się uzależniłem. K---a, jest pięknie w c--j, niby nic się nie zmieniło a mógłbym zmienić świat.

#narkotykizawszespoko #cpajzwykopem

@chilling - czemu usuwasz konto? WRACAJ, TO DZIĘKI TOBIE SIĘ ODWAŻYŁEM (wprawdzie o czym innym pisałeś ale to było pod ręką). Ktoś wie czemu on usuwa? #pytanie

Ej k---a ja lecę bo trochę słabo bo impreza przede mną. xD

Pozdrawiam @Obserwator_z_ramienia_ONZ, @MaxiimumR, @blisher, @jantarka, @rozowypasek @pepoon (nie zabijaj się, będzie k---a dobrze!), @ambiwalencja (i twój niebieski pasek bo jesteście prawilni), @Asgareth bo kiedyś pytałaś o simsy, @zdechly_jez no bo jakby inaczej. Reszta we wpisie. Nie wiem czemu was pozdrawiam, jesteście fajniejszą częścią wykopu nawet jeśli się z wami nie zgadzam czasem. xD
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@truskawkow: Bo jesteś super użytkowniczką. I zdaje się paniąsutek też lubiłaś. A jak nie to trudno, nie bulowałaś więc jesteś super użytkowniczką. #ordersuta

I jeszcze ta użytkowniczka która trollowała całe mirko o kochankach, nie pamiętam nicku ale spoko. @MrsHamburger, przykro mi że wyszło jak wyszło. :(

@mroz3 za avatar i @Rineo bo też watchmeni a poza tym jesteś najlepszym niebieskim paskiem na tym portalu
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Pozdrawiam fajnych ludzi z wykopu, których bardzo lubię. Nie wiem czemu, wziąłem coś i mam taki nastrój chociaż powinienem iść na imprezę. xD

@Sancho_Pansa bo propsował mój poradnik wyjścia z przegrywu, mam nadzieje, że wszyscy z tego poradnika sobie poradzili i już są w lepszej kondycji. Kocham wszystkich, papa. <3

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. :(

Edit: oczywiście @kicioch bo nie wiem jaka jest ale #kiciochpyta
  • Odpowiedz
Gdybyście zastanawiali się O CO CHODZI TO POZDRAWIAM FAJNYCH LUDZI Z WYKOPU KTÓRYCH LUBIĘ BARDZO I KTORZY TWORZA TEN PORTAL.

@Czipsu o----a. Myslisz, że mi wybaczy? @Piotszak oczywiście za #piotszakstyle. @LordOfTheBananas bo mnie plusujesz często. @Sudokuu bo jesteś azjatą albo nie. xD @SamiecAlfa za nocną zmianę, usunął konto albo dostał bana. :( @MooSK JAK MOGŁEM O TOBIE ZAPOMNIEĆ?!!! @Franek666 bo nie zrozumiał
  • Odpowiedz