Wpis z mikrobloga

@codalej: Odbija sie przyjmowanie wszystkich 8 lvl jak leci itd, wystarczy poczytać czat, co chwile coś kto płacze albo #!$%@?, zaraz przez to te osoby co chcą serio pograć, będą mogli usunąć konta. Ja bym proponował jakaś Akademie zrobić itd podzielić ludzi bo jest syf, gówno i nóbstwo pseudośmieszków.
  • Odpowiedz
@codalej: O jeju, niech sobie piszą, my mamy mieć fun nie oni. Co do pacca to mają go u nas 102 osoby na 250 i ciągle dopkupują nowi więc nie sądzę, że nasza gildia jest taka nieaktywna. Ostatnio było 70+ osób online na 220, a z reguły nie spada poniżej 35, nie wiem czego więcej oczekujesz :p Co do czystek to juz były robione dla graczy nieaktywnych powyżej 7 dni
  • Odpowiedz
@codalej: tutaj każdy ma chyba po 3 postacie w gildii, co jest debilizmem. Dziennie może gra 100-120 osób i te najaktywniejsze powinny zostać w gildii. Bo już nawet czatu się czytać nie da, jak 30 8lvlowych śmieszków zaczyna spamować pierdołami i obraża innych graczy na world chacie, czy to stojąc w dp.

Sam teraz tydzień nie będę grał, tylko offline trening, bo lecę do Norwegii. Ciekawe czy będzie jeszcze do czego
  • Odpowiedz
@codalej: Oni tam piszą, że same boty i wszyscy facc. Przecież chyba już większość to PACC. Co do ilości botów to też nie sądzę, żeby było gorzej niż średnio, bo gdzie się nie pojawię, to same boty latają, tylko one nie są w żadnej gildii.
  • Odpowiedz
@codalej: a co do nicków w gildi co myślą że mc, nie wiem czym się ludzie kierowali biorąc wszystko co związane z mikro i wykopem, widząc już istniejące nicki i przekręcając ze sobą słowa, albo litery. Na tą chwile to jest kilku Maciejów psujów, Korwinów Krulów, a Mirków czegoś to już nawet nie liczę... i nawet nie da się zapamiętać kto jest kim i mądrze gada, bo śmieszkowanie było na początku
  • Odpowiedz
@codalej: jeszcze dobrze nie zacząłem, a tu juz taki burdel wyszedł XD najwyżej bedzie wojna i #!$%@?. Trzeba sie liczyc zawsze z tym jak sie robi taką akcje to zbiera sie pełno bydła, które nie koniecznie w pełni jest rozgarnięte i zawsze znajdą sie czarne owce które narobią gnoju.
  • Odpowiedz