Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam taką nawigację jak na foto w aucie. Ale muszę dać 300zł za jej zaprogramowanie (tylko ASO, pytałem). Do tego będzie tylko navi i radio w tym urządzeniu. Dlatego mam pytanie, jest jakiś tablet (7"-10" pasować będzie idealnie) którym mógłbym tam wsadzić, a który mógłby być podpięty jakimś cudem do tego joysticaka koło ręcznego ? Ewentualnie żebym tam coś wsadził żeby sterować tabletem ?

Nie chce żeby po montazu tabletu jeoystick był tylko na pokaz ;/ A w tablecie Bedzie Aero, Navi, radio, BT, Wifi, DVR i kamera cofania... Więc nie mam sensu naprawiać obecnego navi.

#pytanie #kiciochpyta #auto #auta #tuning #custom #android #diy #przerobka #samochody #tablet #tablety #gadzety
CarlosIrwinEstevez - Mirasy, mam taką nawigację jak na foto w aucie. Ale muszę dać 30...

źródło: comment_a8Hb57G0IthtxcLjYn3XoKPi9jDLR5Iz.jpg

Pobierz
  • 4
To samo ze sterowaniem przy kierownicy (głośność itd) czy jest jakiś tablet który ma funcję aby coś takiego podpiąć

Albo urządzenie które można zamontować zamiast tego pilota aby sterowało tabletem ? Coś jak klawiatura BT - tylko do auta :)