Wpis z mikrobloga

heyah #mirkoligaps3 chyba przechodzę kryzys wieku średniego - zupełnie nie mam ochoty w nic grać - wszystko mnie #!$%@?. Odpalam sobie #mirrorsedge, którą pod niebiosa wychwalałem na #xbox360 - tu #!$%@?ę o ścianę, tu spadnę z dachu (kilkanaście razy), tu mi się 'klawiszologia' pomyli, no jebnę tym padem zaraz...

Śliniłem się na widok #puppeteer, gdzieś chyba na drugim akcie jestem, gry od tej pory nie włączyłem.

#tekkentagtournament2 - no #!$%@?, ale to już było przecież, ile można grać w to samo?

Dziesiątki nie ruszonych tytułów z #playstationplus, konsoli #ps4 nie włączałem już nawet nie wiem od kiedy - nawet #resogun nie chce mi się dokończyć.

Zachwycałem się #ninokuni, #catherine, #dragonsdogma - leżą na dysku...

Włączę sobie #mortalkombat pomyślałem, ale nie - usunąłem to w #!$%@?, bo robiłem miejsce (500GB) dla innych gier ##!$%@?

Jeszcze mi się save z #raymanlegends #!$%@?ł i chmura zawiodła, cały singleplayer w #!$%@?, platyny nie zrobię.

Jedyny pozytywny akcent to #codmw3, przeszedłem dwa razy, no i #zenpinball2 - tak samo mnie #!$%@? jak i bawi.

Dam szansę #limbo myślę sobie #tyleginac, no ja #!$%@?ę, chyba nikt normalny bardziej frustrującej gry nie wymyślił.

Mógłbym tak wymieniać bez końca. #jakzyc? :]
  • 6
  • Odpowiedz
@egocentryk: podzielam sugestie, że z wiekiem przychodzi czas smutków kiedy nie ma się ochoty pograć w ulubione gry mój znajomy uważa że w tym momencie jesteśmy w piekle a po śmierci będziemy wszyscy w niebie! wierze mu !!
  • Odpowiedz
@egocentryk: miałem takie kryzysy kilka razy i jest tak jak ziom pisze, przerwa od grania na pewno pomoże, polecam jakiś serial albo książkę i spróbować za jakiś czas jak przyjdzie ochota, granie na siłę nie pomoże a pogorszy apetyt.
  • Odpowiedz
@egocentryk: A ja myślałam, że udało Ci się zrobić platynę i dlatego zacząłeś od nowa. Współczuję :-(

Odstaw plejkę na trochę to Ci wróci ochota ;-) Jak mi się nie chce w żadne nowe gry grać to wracam do saints row 3 ;-)
  • Odpowiedz