Wpis z mikrobloga

@miomol: Ja mam jedynie monitor CRT i zauważyłem, że na telewizorze jakość jest 10x lepsza to się przeniosłem na niego.

Wut, przeca większość anime wychodzi spokojnie w 1080p :D
  • Odpowiedz
@BlackReven: Selector Infected Wixoss, Date a Live i wiele innych w 720p wychodzi tylko :<

http://horriblesubs.info/

Co do monitora, gdybyś chciał kupować nowy to tylko z matrycą IPS. Od siebie mogę polecić IIyamę ProLite X2377HDS. Mam ją od 2 tygodni i spisuje się świetnie. Po CRT miałem wrażenie jakby obraz był źle ustawiony ale jest w porządku. Wcześniej to wyglądało tak, anime nawet nie chciało mi się oglądać.
m.....l - @BlackReven: Selector Infected Wixoss, Date a Live i wiele innych w 720p wy...

źródło: comment_voo3SqIuu1wovY2Anh25Zy3vlpeOGfZs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@miomol: Przy okazji możesz mi powiedzieć czy opłaca się oglądać Akuma no Ridle i Selector Infected Wixoss? Obejrzałem tylko 1 odcinek tej drugiej i jakoś mnie nie zachęciło za bardzo ;c
  • Odpowiedz
@jamal013: (#) się pozwolę wtrącić: IMO Akuma no Riddle warto, jedna z trzech serii w tym sezonie, która w ani jednym odcinku nie zawiodła moich oczekiwań i da się ją naprawdę przyjemnie oglądać. Fabularnie też stoi całkiem nieźle, kreska nie odrzuca, ale nie należy do najoryginalniejszych.
  • Odpowiedz