Wpis z mikrobloga

Czy Lumia 920 to dobry wybór. Zależy mi na nawigacji, zdjęciach, najważniejszym wymaganiem jest obsługa LTE, chciałam wyświetlacz 4,7 ale z 4,5 chyba też przeżyję i raduje mnie to, że będę mogła łatwo synchronizować dane: lapek (win8) i Lumia

Prócz dzwonienia, pisania sms, chcę ją podłączać do kompa i udostępniać internet LTE. Da się tak, żeby działała jak modem?

Czy jakiś inny model możecie polecić?

#windowsphone
  • 5
@Miniaa: uzywam prawie dwa lata i zdecydowanie polecam. Nawigacja super, aparat najlepszy na rynku, LTE działa bez zarzutu, wspolpraca z w8 dziala super.

Telefonu nie podlancza sie do kompa celem udostepniania internetu komputerowu tylko robi hot-sopta z telefonu do ktorego komp laczy sie przez wifi.
@Miniaa: zamiast dysku google jest duzo lepiej zintegrowany z systemem onedrive, nie ma problemu sie przerzucic na onedriva :) Apek do obslugi google drive nie brakuje, podobnie dropboxa, jest kilka juz bardzo dobrych do tego.
@Miniaa: Mam 920 i bardzo sobie chwalę :) Są aplikacje (nieoficjalne) do obsługi Google Dysk, działają bardzo dobrze. Ja sam od pewnego czasu zastanawiam się czy nie przerzucić się na wszystkie usługi MS i nie zamienić Gmail na Outlook (a przynajmniej podpiąć pocztę, bo ciężko już ze zmianą samego adresu), jak i nie wiem czy nie zamienię Dysku Google na OneDrive, bo Kalendarz już w zasadzie zamieniłem i jestem zadowolony.