Wpis z mikrobloga

#watchdogs #ps3

Wiem że na wykopie jest teraz moda na pojazd na łoczdoksy i w ogóle dlatego kolegom z #mirkoligaps3 powiem tylko że gra jest absolutnym must have (niekoniecznie teraz za 200 zł ale kiedyś musisz zagrać), poza #!$%@?ą mechaniką i fizyką jazdy samochodem gra ma unikatowy rodzaj rozgrywki, naprawdę dużo wątków pobocznych i muszę przyznać że wciągająca i mega fabuła (trochę podlatuje mi Heavy Rain - śmierć dziecka, chęć zemsty ale to może mi się tak skojarzyło no i jeszcze nie skończyłem pierwszego aktu :P). Fabuła w niedalekiej przyszłości, historia która mogłaby się wydarzyć naprawdę a nie to co slipinkdoksy że #!$%@? raz dwa i jesteś semibosem w jakuzie albo jak w GTAIV że 2 dni temu #!$%@?łeś z Rosji jako żul a dzisiaj masz już 6 dupek i ciśniesz z bazuk i snajperek do helikopterów + rozbijasz gangi które tam są od kilkudziesięciu lat. A jak ktoś Aidena przyrównuje do Ezia i mówi że to AC tylko że we współczesnym świecie to nie wiem czy my mówimy o tej samej grze. Pozdrawiam graczy którzy chcą pograć w fajną grę a nie szukać wtyczki do dupy, bo grafika nie jest taka jak na trejlerze z E3.

Zobaczymy co powiem po platynie a póki co 8,5/10, półtora pkt obcinam za fizykę aut bo naprawdę jest za łatwo.
  • 28
@Brozyn: Gra jest dobra. Ja jakoś nie specjalnie czekałem na nią, bo produkcje ubisoftu mnie nie przekonywały, ale WD jest fajne. Na pewno coś nowego. Są błędy - model jazdy jest katastrofalny, SI dość głupie. Poza tym jest okej. Fajne, świeże, i do pogrania. Na pewno nie gra roku. Ale. Pierwszy Assassins Creed cierpiał na podobne bolączki, a dwójka była znakomita. Dlatego tak na prawdę dopiero druga część tej gry może
@Brozyn: Ja prawie całą mafię 2 przeszedłem na "realistycznym" trybie jazdy. Chyba tylko na dwie misje wyłączyłem, kiedy limit czasowy był na styk. Jak już się nauczysz, to klawiaturą się posługujesz jak gitarą. Stukanie, podświadome wyrównywanie toru jazdy. Fajna zabawa.
@Pzanty: no ale w sumie w tej grze nie chodzi żeby model jazdy był jak w gran turismo czy innej forzie. Chodzi o to żeby się przystępnie grało ale tutaj ewidentnie coś zawiodło. I prawda jest taka ze w GTA VC był lepszy ten model jazdy. Bo w VC pamiętam ze były misje samochodowe które wymusiły na mnie nabycie odpowiednich zdolności, potrwnowania, powtórzenia misji. A w WD póki co wszystkie wyścigi
@Brozyn: Robienie sandboxa ma wtedy sens, gdy sama mechanika pozwala na długą zabawę. Jeśli drobne smaczki są niedopracowane, to sandbox traci swoje wartości. Moim zdaniem powinni dopracować różne elementy w nadchodzących patchach.
@jarbi: zagrasz to się przekonasz że to nie jest spojler, bo cała fabuła się na tym nie opiera - jest to jakaś cząstka. A nie napisałem czyje dziecko zmarło, czemu, i nawet nie napisałem płci :)

@Liquid_Snake:
@jarbi: drugi syn oznacza drugie syna Hanny i Colea. Oczywiście po przemianie w bestię xD dawać mnie na czarnolisto bo ja nie kontroluje spojlowania widzę.