Wpis z mikrobloga

Ciekawy deck udało mi się stworzyć. Choć pewnie ktoś stworzył już coś podobnego, bazującego na podobnych mechanizmach, ale nie interesowałem się tym. Stworzyłem go tak z nudów i gra mi się nim bardzo przyzwoicie ;) Elementy kontroli z combo. Przetrzymywanki w postaci fost novy, blizzarda(wcześniej były 2x flamestrake, ale się nie sprawdziło). Próbowałem grać też jednego frost elementara i muszę przyznać, że czasem ładnie się kombił z ice lance na jakimś stronniku. Karty wymienne to myślę manoholiczka(czasem potrafi zabić w jedną turę, albo zrobić grę mocno) i mimo wszystko argus(może na coś bardziej aggro).

Co sądzicie?

#hearthstone
Bodzion - Ciekawy deck udało mi się stworzyć. Choć pewnie ktoś stworzył już coś podob...

źródło: comment_yO2CBKi9fslImakKXCDqwetYvT6yUcJJ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@fifithebest: Miałem zmieniać, ale jakoś to przeciągam. Prawda żywiołaki potrafią zajść za skórę ilością hp i pasywką. Za to u wara nieźle denerwuję jak dobierze dwa fire axe na start :D

@womabo: Kojarzę na czym on ma polegać ;)
  • Odpowiedz
odpowiedz


@Bodzion: na podobnym decku wbilem 4 rank. zauwazylem ze jest to najlepsza mozliwa kontra na handlocka(wbijajac ten rank nie przegralem z zadnym handlockiem) ale z control warriorem nie ma za to szans :d
  • Odpowiedz