Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@void1984: przecież ja tego nie widzę jak jestem w kasku, a jak schylam głowę to tylko jak zapinam kurtkę. O i nie mogę na baku się kłaść jak mam tankbag... Ale przy mosterze na baku kładziesz się tylko powyżej 180km/h
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@alpineking: małe coolstory, podczas przejazdu przez Kraków ostatnio na ichniejszym zlocie obok mnie jechała 620. 100% oryginał ale zegary kaput ;-) Mam jeszcze filmik z nią, wrzucę później ;-)
  • Odpowiedz
@MtEden: fajny filmik, podoba mi się. Aż mi się zachciało jeździć. Przy okazji mała rada, poczytaj trochę o przeciwskręcie albo pooglądaj filmy ;p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Saku96: Przy tak lekkiej maszynie mogę po prostu się pochylić (toż to 180kg tylko) , przeciwskrętu jako takiego używam tylko do zacieśniania zakrętu :-)
  • Odpowiedz
@MtEden: Jakaś wystająca ta instalacja... nie przeszkadza Ci to w jeździe? Ja mam szczękowy kask to raczej tak bym nie mógł zamontować. O ile w ogóle gdzieś bym mógł tą kamerę wsadzić, lol.

Z jakimi tam prędkościami jeździsz?
  • Odpowiedz
@canto: Nie przeszkadza ani trochę - nie czuje tego. Dziś testować będę umieszczenie kamery jeszcze wyżej na szczęce - zasłaniać mi będzie wlot powietrza ale zobaczymy jak wyjdzie. A jeżdżę różnie, po mieście do 80, na krajówkach do 100-110 (ah ten stan dróg), na autostradach 140 zazwyczaj. Wszystkie prędkości sprawdzone, nic nie przeszkadza nawet do 190 km/h!

@zuyMelon: To mój pierwszy raz z Adobe premiere, wcześniej vegas i
  • Odpowiedz