Wpis z mikrobloga

jak tam #play i jego #lte?

Chce przejść własnie do playa na karte z LTE.

Za 21 zł mam 0zł za smsy i rozmowy do play, oraz 0zł za smsy do innych sieci i iles tam groszy za rozmowy i jeszcze 1GB internetu.

Myślę do tego kupić Nokie 1320 tylko aparat słaby bo 5mpix.

Może polecicie coś innego z LTE i dobrym aparatem, najlepiej windowsphone.

#pytanie #windowsphone
  • 19
Za 21 zł mam 0zł za smsy i rozmowy do play, oraz 0zł za smsy do innych sieci i iles tam groszy za rozmowy i jeszcze 1GB internetu.


@kopek: a co to za czary :O, możesz przybliżyć? abonament, mix, karta? Co do telefonu to 1320 jest bardzo fajna, o ile nie przeszkadza ci te 6 cali, zobacz jeszcze 625 i może 820 920
@kopek: LTE + Dobry aparat? L820, L920, L925, L1020, L1520.

L1320 jest dobrym telefonem, właśnie oprócz aparatu. W dzień jeszcze sobie radzi, w nocy już padaka.
@kopek: Takiej oferty szukałem dla siebie :O

Dzięki za link. Obczaję tylko regulamin i możliwe, że zamówię.

0zł za wszystko + 1GB pakietu. 0,09zł za minutę do innych to i tak bardzo niska stawka, a rzadko dzwonię do innych sieci niż Play.
@Czipsu: no wlasnie dziewczyna przeszła teraz do playa - bez mojej wiedzy - i teraz z plusa dużo mi to wychodzi nawet z pakietami ;p więc tez chce do playa tylko już bez umów i mixów ;p
@kopek: Przeczytałem regulamin i wygląda, że wszystko z ofertą jest w porządku. Zakładając, że nie dzwonisz do innych sieci wystarczy mieć co miesiąc 21zł na koncie - kasa jest sama pobierana a pakiety są same odnawiane. Do tego jeśli nie wykorzystasz wszystkich MB z pakietu danych to przechodzą one na następny miesiąc. Jak dla mnie super oferta.
@prawdziwek: Ale wtedy masz 1GB na 30 dni (pakiet nie przechodzi na następny miesiąc), doładowanie za 25zł przedłuża ważność o 30 dni (a w tej 4w1 doładowanie od 5zł przedłuża ważność o 50 dni) no i w tej 4w1 masz minuta poza Play za 0.09.
@Czipsu: myślałem, że po doładowaniu za 21zł dostaje się te wszystkie cuda wianki. Ale w sumie jak ktoś nie rozmawia za dużo poza play to fajna opcja. Ja mam za 50zł 1.5gb neta na 100 dni + mam dalej te 50zł na rozmowy i smsy.
@Maxxtom: Dla mnie potrzeba dużo smsów i dużo minut w Playu, za P4 mało dzwonię, a 1GB neta mi spokojnie wystarcza. Możliwe, że da się znaleźć coś tańszego, ale tutaj ustawiam sobie comiesięczne doładowanie za 21zł i nic mnie nie interesuje ;)