Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś jeszcze ma podobny #problem z #aero2 ?

Otóż kiedy próbuję się połączyć z siecią wszystko fajnie, ale o dziwo nie muszę wpisywać kodu captcha. #internet podziała z 3-4 minuty i rozłącza się i połączenie i modem. Potem jedyna opcja, żeby przywrócić połączenie to odłączenie i ponowne podłączenie modemu do komputera.

Korzystam z Firefoxa z Windows 7. Przedtem śmigało bez problemu, dopiero w ten weekend coś się spieprzyło.
  • 19
@ManTaQue: problem w tym ze ja tez mam ten modem, wkladam karte po 4-10 miutach rozlancza i nie polaczy juz az nie wyciagne modemu i nie poczekam 2-3 godzin, kontaktowalem sie z aero, kazali przyslac karte do nich i ja sprawdza, jeszcze nie wyslalem,musze sprawdzic na innym modemie a nei mam pod reka zadnego innego teraz : / jesli masz tak jak ja ze pisze ze karta sim ulegla uszkodzeniu czy
@koc_grzewczy: ja używam tego modemu od 2 lat i nie było z nim problemów, także z nową kartą sim. Moim zdaniem albo #!$%@?ęły sterowniki do modemu albo Aero2 coś po cichu #!$%@?ło i teraz nie chce się przyznać (mi nic nie odpisali). Cóż, myślałem, że znasz rozwiązanie a nie masz ten sam problem, a w zasadzie trochę inny problem ;)
@koc_grzewczy: w sumie mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość :D Naprawiłem sprawę - nawalał modem, bo się zwyczajnie rozszczelnił i nie łączyła karta sim. Po sklejeniu modemu inżynierską taśmą klejącą działa dalej bez zarzutu xD Zła jest taka, że Tobie nadal modem nie działa i nie wiem czemu :P