Wpis z mikrobloga

@morq: #!$%@?łeś motzno, x5 a potem x2 za każda wygraną - z takimi dwoma iwentami wbicie superpersa było śmiesznie łatwe.

Ale nie martw się, będzie kolejny iwent na gwiazdkę z kolejną premką, trzymam kciuki aby tym razem padło na FCMa ;)
@w_szafa: no tu nie miałem dużego wpływu, akurat podczas tych zajebistych eventów musiałem być gdzie indziej. A mając małe dziecko i żonę na głowie nie dam rady grać więcej niż 3h dziennie. Dużo mi nie zostało, ale jak policzyłem ile realnie jestem w stanie ugrać to trochę jednak zabraknie :( Persa mam w garażu, ale te 7,2k golda by się przydało.
@morq: jak #pracbaza i rodzina, to i tak kupno premkonta/golda/czołgu premium już nie jest takie straszne ;)

Ta promocja jest przede wszystkim atrkacyjna bo gimbojanusze bez hajsu mogą dostać premtank za darmo. A na nim więcej zarobią, szybciej podszkolą załogi, zbiorą hajs na zakup wymarzonych dyszek. Jak juz ktoś ma premtanka to drugi, rzeci i kolejne wielkiej różnicy nie zrobią ;) a 7200 golda to ile to jest, 100 pln? Też
@w_szafa: ja gram jak mały Leopard zaśnie, więc ts3 odpada, a bez ts3 pluton średnio. Miałem dużą przerwe w wocie (akurat jak nerfili type'a), jakoś nie mogę się teraz nim odnaleźć, zbiera się strasznie wolno (ni #!$%@? nie jestem w stanie dojechać na hilla w kopalni zanim się zjadą przeciwnicy), nie odbija już jak kiedyś (chociaż teraz każdy wali do mnie z golda). Muszę się przestawić na inny styl grania nim,
@morq: e tam od razu unicum, ja jestem szczęśliwym zielonym i dobrze mi z tym. Jak się kiedyś omyłkowi zrobie niebieski, to każda arta i gold dopiero zacznie lecieć...

Jak się świecisz na zielono, to obadaj kanał "stronk plutons" przesiaduje tam sporo unicumów, smerfów i jeszcze więcej zieleniny, i kuma się w plutony. Też tam szukam często-gęsto towarzyszy, tez głównie po nocach jak małżonka w objęciach morfeusza, praktycznie zawsze bez TSa