Wpis z mikrobloga

@r00t: Teraz jest jeszcze lepiej... Pani "doktor" neguje sukces KNP mówiąc o niewielkim wzroście ilości głosów porównując obecne wybory do PE z 23% frekwencją do... wyborów prezydenckich z 55% frekwencją. Serio...?
@r00t: Właśnie wiem. Jestem ciekaw czy któryś dziennikarz w końcu zaprotestuje przed tego typu porównaniem. Najgorsze jest to, że ciemna masa bezkrytycznie kupuje taką retorykę...
@xinn: W sumie jakie to ma znaczenie? Chca umniejszyc sukcesowi, ale on jest oczywisty na ta chwile. Media o niczym innym nie mowia, a to juz jest wyrazny sukces. To, ze cos tam jecza o cyfrach, glosach... szczegoly, ktore i tak umykaja. Sa miejsca e EP i to sie najmocniej przebija. Czwarta sila w Polsce!
@r00t: Niestety duże znaczenie jeżeli chcą osiągnąć lepszy wynik niż obecnie. Spróbuj zapytać wyborcę PO/PiS na temat KNP, powtórzy jak mantrę to co usłyszał w TVN o Korwinie ;) Mam takich kilku i w sumie zrobię test, za tydzień zapytam ich ponownie co myślą na temat kongresu i zobaczę jak zmieniły się ich poglądy na ten temat. Będzie ciekawie :)