Wpis z mikrobloga

@cienki7: ping 100ms i raz w tygodniu nie działa.. poza tym transfer sprzedawany 8 mb/s lecz osiągalny w ciągu 50% kontraktu to 5.5mbps w pozostałym czasie to 3 lub mniej..

Straszny mają tu internet i brak konkurencji.
@rzet: widze jestes troche do tylu z informacjami, wiekszosc operatorow korzysta z sieci swiatlowodowej eircoma w tej chwili. chociaz to prawda - kiedys nie bylo rozowo. Na zadupiach (gdzie nie ma efibre), owszem mozesz sie spodziewac 5-8Mbps, ta oferta dotyczy tylko lokacji gdzie efibre jest dostepne.
@cienki7: 30 € powiadasz... na całe 18 miechów ?

pytam, bo chce zrezygnować z tv w UPC i podpisac umowę na żone, aby mieć promocje. tj. przejść na tel+internet za 15€ na 6 miechów a potem 37€ na kolejne 12 miesięcy.

a jakie limit danych? bo mam tv dużo oglądam przez sieć i mam ponad 60GB / miesiąc.
@rzet: nie ma limitu. 30 euro na 18 miechow za net+tel lub 30 euro przez 12 miechow + 40 euro na 6 miechow za net+tel+tv. Jak chcesz to wysle Ci zaproszenie, przeslij imie/nazwisko/email na prv. (pracuje na nocki w tym tygodniu wiec dostaniesz poznym wieczorem/jutro - nie mam VPN w domu to intranetu.