Wpis z mikrobloga

@unknown_stranger: Francja jest naprawde spoko co do noclegowni I jadlodalni ale za to gonia strasznie za dzikie rozbijanie sie. Najlepsze jedzenie to wiadomo Niemcy I odrzuty z holenderskich marketow. Na spanie w domu u kogos kto zabral cie na stopa to zdecydowanie Skandynawia.
@ripp1337: Myślę o tym jako o awaryjnym scenariuszu. Chciałbym wyjechać na Zachód w poszukiwaniu pracy, lecz nie mam niestety środków na wynajęcie tam mieszkania - słyszałem, że 600 - 700 funtów/euro to minimum , a ja jestem bez grosza. Żywot bezdomnego mógłby być przejściowym doświadczeniem.
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Powiem tak. Mialem wiele stycznosci z Hiszpanami kiedy pracowalem w obsludze klienta w UK. Wycieczki hiszpanskich dzieci to koszmar...glosni I #!$%@?. Hiszpanie z ktorymi pracowalem to tak pol na pol, jedni ambitni drudzy na wszystko mieli #!$%@?. Przeprowadzilem sie tutaj I w sumie jestem w pozytywnym szoku...ludzie sa super mili I przyjazni...zycie jak wiadomo spokojne I leniwe. W miescie w ktorym mieszkam nie spotkalem zadnego Polaka do tej pory.